Kurumsal firmamız İstanbul Bahçelievler şubesi tarafından yürütülen Kocasinan böcek ilaçlama servisi haşerelerle mücadele konusunda hizmet vermektedir. Hizmet ağımız oldukça geniş bir yelpazede çözüm odaklı olarak devam etmektedir.

İnsanların yaşadığı yerleşim alanlarının hemen hemen her noktasında haşere ve zararlı canlı türleriyle karşılaşmak olası bir durumdur. Zararlı türler olarak gruplandırdığımız türlerin başında, asalaklar; pire, kene, bit, uçan haşereler; sinek, çekirge, güve, sürüngenler; yılan, kertenkele, kemirgenler; fare, sıçan gibi haşere türleri insanların yaşam alanlarına saldıran zararlı canlı türlerdir. Bunun yanında hamamböceği, özellikle yaz aylarının başlarında boy gösteren salyangoz, akrep, örümcek ve karıncalarla tek başımıza baş edebilmek ne yazık ki imkansızın ötesinde bir durumdur.

Haşereler çok çabuk ürerler ve hızla çoğalırlar. Genellikle toplu olarak yaşamlarını sürdüren haşereler, üreme evrelerinde insanların yaşadıkları alanları tercih ederler. Haşerelerin insanlarla iç içe geçmiş hayatlarının temel nedenlerinden biri besin kaynağı arayışı içinde bulunmaları durumudur. İnsanlar var oldukça haşere türleri de insanların yaşam alanları üzerinde sürekli ipotek kuracaklardır. İşte bu noktada çok ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getiren haşerelere karşı ilaçlama şarttır. Ancak yapılacak ilaçlamanın da bilge ellerde uzmanlar tarafından uygulanması gerekmektedir. Piyasalarda yaygın olarak korsan ve tesiri olmayan, içinde alerjik reaksiyonlara sebep olabilecek pek çok ürün bulunmaktadır. Bu türden satılan ilaçlara dikkat edin ve sakın itibar etmeyin. Kimyasal meddeler içeren ve ölümcül hastalıklara davetiye çıkaran bu ürünlerin evlerde ve iş yerlerinde amatör bir biçimde uygulanması çok tehlikelidir. Haşere ilaçlaması uzmanlık gerektirir. Mutlaka Kocasinan böcek ilaçlama servisimizden destek alınız.

Mücadele ve Yöntemler

Başlıca kullandığımız yöntemler: Sıvı İlaçlama, Kokulu-kokusuz İlaçlama, Jel ilaçlama, Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri

7/24 hizmet veren firmamızın çağrı merkezlerinden bizler ulaşabilir, istediğiniz saat için randevu kaydı oluşturabilirsiniz.  Artık yaşam alanlarınızı istila eden haşerelerden kurtulmanız çok kolay. Garantili ve ekonomik fiyatlar için bizi arayın.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72