Kocaeli

Kocaeli Böcek İlaçlama Servisi

Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Türkiye'nin lider haşere ilaçlama firması

Firmamız, böcek ve fare gibi kemirgenlere karşı sürdürdüğü mücadelede sektörü öncü firmalarındandır. İstanbul, İzmir ve Kocaeli şubelerimizle günün her saati tüm haşere türlerine karşı böceklerle mücadele hizmeti sunmaktayız. İstanbul Böcek İlaçlama şirketimiz, diğer şirketler arasında en ekonomik fiyatları ile garantili hizmeti sunmaktadır.

Mücadele hizmetleri sonrası tüm resmi belgelerini müşterilerimize sunmaktayız. Haftanın her günü ve günün her saati istediğiniz saatlerde haşerelere karşı etkin mücadele teknikleri hizmeti alabileceğiniz şirketimiz, araçlı servisleri ile randevu taleplerinizi karşılamaktadır.

Böcek İlaçlama

Firmamız, böcek ve fare gibi kemirgenlere karşı sürdürdüğü mücadelede sektörü öncü firmalarındandır.  İstanbul, İzmir ve Kocaeli şubelerimizle günün her saati tüm haşere türlerine karşı böceklerle mücadele hizmeti sunmaktayız. İstanbul Böcek İlaçlama şirketimiz, diğer şirketler arasında en ekonomik fiyatları ile garantili hizmeti sunmaktadır.  Mücadele hizmetleri sonrası tüm resmi belgelerini müşterilerimize sunmaktayız. Haftanın her günü ve günün her saati istediğiniz saatlerde haşerelere karşı etkin mücadele teknikleri hizmeti alabileceğiniz şirketimiz, araçlı servisleri ile randevu taleplerinizi karşılamaktadır.

Neden Böcek İlaçlama Yapılmalıdır?

Firmamız,  İstanbul genelindeki tüm ilçelerimizde ve semtlerinde sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Haşere ve böceklerle mücadele ekibi olarak, tüm yaşam alanlarınızda sizlerin sağlığını ciddi tehdit eden ve korkutan her türlü haşere, böcek ve kemirgenlere karşı mücadelemizi profesyonelce sürdürmekteyiz. Bildiğiniz üzere, haşereler, böcekler ve fare gibi kemirgen canlılar, insanların yaşam alanlarında yuvalanarak, ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadırlar. Bu tür canlılardan insanlara çok sayıda hastalık geçebildiği gibi, maalesef bazı durumlarda ölümcül sonuçlara da sebebiyet vermektedirler. Bu canlılardan insanlara geçen hastalıkların başında ise verem, tifüs, veba, dizanteri, parazit hastalıkları, cilt hastalıkları, sıtma, humma gibi hastalıklar yer almaktadır. Bu gibi hastalıkların oluşma ihtimalinden dolayı böcek ilaçlamanın önemi oldukça büyüktür. Çünkü ancak bu şekilde olumsuz sonuçların önüne geçmek mümkün olacaktır. İster açık alanda ister kapalı alanda olsun firmamız bu tür haşerelere karşı etkin şekilde kontrol hizmeti sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemlerimiz

Firmamızca böcek ve haşereleri etkisiz kılmak için kullanılan yöntemlerimiz; Jel, SıvıKokusuz, Kokulu ilaçların kullanıldığı teknikler ve fare istasyonlarıdır. Ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak özenle hazırlanan böcek ilaçlarımız şirketimizin tüm şubelerinde kullanılmaktadır. Bu ilaçları uygulayan ekibimiz ise ziraat mühendislerimizden aldıkları eğitimlerle uzman seviyesindedir. Uyguladığımız etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktayız. Bu şekilde evlerinizde ya da iş yerlerinizde yaşadığınız her türlü haşere ve böcek problemiyle profesyonel anlamda mücadele etmekteyiz.

Servisimizin mühendisleri tarafından tasarlanmış olan ilaçlarımız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler bırakmayan ilaçlardır. Servisimiz bu şekilde sağlığınızı korumayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve bakanlıktan onaylı ilaçlarımızla böcek, haşere ve kemirgen problemlerinizden kısa sürede kurtulmanız mümkündür.

Zararlı Haşere ve Fare Türleri

Haşere, böcek ve fare türleri yüzlercedir. İlaçlama ihtiyacı duyulan böcek ve haşere türlerinin öne çıkanları ise şu şekildedir:

Gümüş böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, hamam böceği, , tesbih böceği, Alman hamam böceği. Kulağakaçan böceği, tahtakurdu, karafatma, uyuz böceği, tahtakurusu, kırkayak, kakalak, halı böceği, kene, bit, sivrisinek, mite, örümcek, karınca, akrep, yaban arısı, pire, salyangoz, çekirge, tatarcık, sinek, eşek arısı, kertenkele, fındık faresi, çatı faresi, ev faresi, pamuk faresi, lağım faresi, yılan, sıçan, çıyan ve güve.

Tüm bu zararlı böceklerden kurtulmanız firmamızdan alacağınız temizleme ve kontrol hizmetiyle son derece kolay ve garantilidir. Tecrübeli ilaçlama ekiplerimiz ve etkili ilaçlama yöntemlerimiz ile kısa sürede kalıcı ve garantili çözümlere ulaşmakta ve sizleri bu mağduriyetten kurtarmaktayız. Güneş İlaçlama firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde günün her saatinde faaliyetini sürdürmektedir.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün

Uzun yıllardır sektörde kemirgen/haşere ilaçlama işlemlerini yürüten firmamız, Kocaeli Böcek İlaçlama şubesi ile de hizmetinizdedir. Haşerelerin hızlı bir şekilde çoğalmasıyla yaşam alanımızı istila etmesini önleyen firmamız, tüm şubelerimizde olduğu gibi ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Uygun koşullarda sağladığımız, size özel pest kontrol yöntemleri ile yaşam alanlarınızda güvenilir ve sağlıklı alanlar oluşturmaktayız.

En önemli özellikleri hızlı bir şekilde çoğalmak olan haşereler fark edildikleri an kısa sürede yok edilmelidir. Bireysel mücadele ile haşereler yok olmadığı gibi, ekonomik zarara neden olur. Böcek ilaçlama ve tüm haşerelerin yok edilmesinde yeni uygulama ve kaliteli ekibiyle haşere sorununun sizi kısa bir sürede kurtaracak firmamıza, günü her saati ulaşabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenilirliği nasıl anlaşılır? Haşere ile mücadelede en önemli aşamalardan biri de doğru firma ile çalışmaktır. Sıradan ve işini iyi yapmayan bir firma ile çalıştığınız takdirde haşereler yok olmadığı gibi yaşadığınız ekonomik zarar sizi zor duruma sokacaktır. Peki, bir firmanın güvenilir olduğu nasıl anlaşılır? Çalışacağınız firmanın işinde uzman ve kalite bir ekipten oluşmasını anlamak için bazı unsurlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı ilaçlama firmaları, güvenebileceğiniz firmalar listesinde ilk sırada yer almalıdır.

İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Firmamız pire ilaçlama, haşere ilaçlama ve tüm haşerelerin yok edilmesinde geliştirdiği yöntemler ile sektörün öncü isimleri arasına geçmiştir. Firmamız haşere/fare türlerinde ilaçlama yaptığı gibi;

  • Tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak, tahta kurusu, ev-lağım faresi, çatı/fındık faresi, hamam böceği, fare, akrep, örümcek, yılan türlerinde de ilaçlama uygulaması vardır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri belirlenirken haşerenin türü ve yayıldığı alan önemlidir. Haşerelerin yok edilmesinde en sık uygulanan yöntem sıvı ilaçlamadır. Teknolojiye uygun olarak geliştirilen yeni uygulama ve ilaçlama sistemi ile haşereleri kısa sürede hayatınızdan çıkarabilir, sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırabilirsiniz. Son dönemlerde özellikleri ile herkesin tercih sebebi olan kokusuz ilaçlama yönteminin de uygulayan firmamız sadece bir telefon uzağınızda. İnsan yaşamı ve çevresine zarar vermeden uygulanan ilaçlama yöntemleri sıralanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Kocaeli’nin tüm ilçelerinde ekonomik fiyatlarla 7/24 hizmet veren firmamız, garantili yöntemlerle sağlığınızı korumaktadır. Kocaeli böcek ilaçlama firmaları arasında en güvenilir yollarla, en kaliteli hizmeti veren firmamızın fırsatlarından yararlanmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz yılın her günü irtibat numaralarımızdan sorularınızı cevaplamakta, halkımızı böceklere ve ilaçlamaya karşı bilinçlendirmektedir.

Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde sabit fiyatlar ve zamanında servis garantisi

Başiskele İlaçlama

Çayırova İlaçlama

Darıca İlaçlama

Derince İlaçlama

Dilovası İlaçlama

Gebze İlaçlama

Gölcük İlaçlama

İzmit İlaçlama

Kandıra İlaçlama

Karamürsel İlaçlama

Kartepe İlaçlama

Körfez İlaçlama

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72