Kısıklı Fare İlaçlama, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde geliştirilmiş olan, Kısıklı sakinlerinin fare problemleriyle yakından ilgilenerek onlara profesyonel çözümler üreten bir ilaçlama hizmetidir. Özellikle havaların soğumasıyla birlikte kendilerine barınacak yer arayışına giren farelerin yaşam alanlarımızı istila etmesine karşı geliştirilmiş olan fare ilaçlama hizmetleri her il ve ilçede, 7/24 hizmet vermektedir.

FARE İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Fareler elastiki yapıları sayesinde her türlü ortama rahatlıkla girip çıkmaktadırlar. Bu sebeple bir çok bakteri ve mikropla da haşır neşir olmaktadırlar. Yaşam alanlarımıza dahil olarak bu mikrop ve bakterileri kullandığımız eşyaların üzerine yaymakta ve sağlıksal anlamda olumsuz bir çok etkide bulunmaktadır. Veba, humma, tifüs, kuduz gibi tehlikeli hastalıklar insanlara farelerin yaydığı ve salgıladığı mikroplar aracılığıyla bulaşmaktadır. Bu hastalıklar bazı durumlarda ölümle sonuçlanabilmektedir. Bu sebeple farelerin istilasına uğramış olan yaşam alanlarımızın muhakkak profesyonel fare ilaçlama firmaları tarafından ilaçlanması gerekmektedir. Bunun insan sağlığı ve yaşam kalitesi için önemi oldukça büyüktür.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Fare ilaçlama firmaları, evlerimizde ya da iş yerlerimizde öncelikle farelerin geçiş noktalarını tespit etmektedir. Daha sonra bu noktalara uyguladıkları ilaçlarla farelerin kısa süre içerisinde imha olmasını sağlamaktadır. Fare ilaçlamada en sık tercih edilmekte olan ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu ilaçlamalar, fare problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Çünkü ulaşılması güç olan dar alanları da etkisi altına alarak, geniş bir alanda tesir etmektedir. Ayrıca etrafa salgılanmış olan kirli havayı da temizleyerek insanlara daha steril ortamlar sağlamaktadır. Fare ilaçlamalarında kullanılmakta olan diğer ilaçlar da katı ilaç grubunda yer almaktadır. Katı ilaçlar, hemen hemen hepimizin evlerimizde yaşadığımız fare problemlerinde kullandığı zehirlerden meydana gelmektedir. Toz ilaçlar, zehirli buğdaylar fare ilaçlamalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu ilaçlar genellikle uygulandıkları alanlarda etkisini göstermektedir. Bu sebeple sıvı ilaçlamalarda olduğu gibi kısa sürelerde değil, bazı durumlarda bir kaç gün içerisinde sonuca ulaştırmaktadır. Fakat aynı etki ve kalıcılığı sağlayacak ölçüde bir ilaç grubudur.

Fare ilaçlamalarını her ne kadar kendi yöntemlerimizle gerçekleştirmek istesek de, profesyonel fare ilaçlama firmalarının oluşturacağı etkili sonuçlara kişisel yöntemlerimizle ulaşmamız imkansızdır. Bu hem zaman kaybına hem de maddi kayba yol açmaktadır. Fakat fare ilaçlama firmaları uygun fiyatlar karşılığında oldukça etkili ve kalıcı sonuçlarla profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Kısıklı Fare İlaçlama, Güneş Böcek İlaçlamanın Kısıklı sakinlerine sunmuş olduğu profesyonel bir fare ilaçlama hizmetidir. Oldukça uygun fiyatlar karşılığında fare problemlerine etkili çözümler sunan Kısıklı fare ilaçlamaya sitemizde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72