Bakteri yuvalarında yaşayan böcekler, bulundukları ortamlardaki insanların sağlığına büyük ölçüde zarar verirler. Kemankeş böcek ilaçlama hizmetlerimiz, semt halkının sağlığını korumaktadır. Uzman personellerimiz Beyoğlu ve İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Profesyonel ve Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Şirketimiz, alanında uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Uzmanlarımız, alanında eğitimli kişilerdir. Hizmet vermeden önce, alanda bulunan haşerelerin çeşidini tespit ederler. Haşerelerin çeşidine ve yoğunluğuna göre ilacın türünü ve yoğunluğunu ayarlarlar. Haşerelerin alana giriş noktaları tespit edildikten sonra, profesyonelce işlem uygulanmaktadır. Kemankeş böcek ilaçlama hizmetlerimiz, en kaliteli ilaçlarla gerçekleştirilir. İlaçlarımız, ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçmiştir. Yan etkisi ve sağlığa zararı bulunmamaktadır. Eşyalarınıza bir zarar vermez.

Kaliteli şekilde uygulanan ve kalıcı sonuçlar sağlayan hizmetlerimiz, tüm semtlerde ekonomiktir. Hizmetlerimiz yılın her günüde ve günün her saatinde, birçok alanda gerçekleştirilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Kemankeş böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı pek çok alanda yapılır. Zira doğada birçok böcek türü bulunmaktadır. Bunlar türlerine göre farklı alanlarda bulunabilmektedir. Bulundukları alanlar, farklılık gösterebilmektedir. Hizmetlerimiz, ev, işyeri, depo, havalandırma, kömürlük, fabrika, fırın, mutfak, bahçe, okul, yuva, dershane, kütüphane, sağlık ocağı, hastane, cafe, fuar alanı, villa, konser alanı, sinema ve tiyatro salonu, tarla gibi alanların tümünde ekonomik olarak uygulanır. Fareler de, bu alanlarda sık bulunmaktadır. Fare ilaçlama hizmetimiz de, açık ve kapalı her alanda gerçekleştirilmektedir.

En Çok İlaçladığımız Böcek ve Kemirgen Türleri

Kulağakaçan böceği, kertenkele, sivrisinek, yılan, sıçan, çıyan, tahtakurusu, mayt, karınca, kalorifer böceği, pire, örümcek, bit, mite, tatarcık, gümüş böceği, halı böceği, akrep, Amerikan hamam böceği, akar, kör fare, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, uyuz böceği, çatı faresi, çekirge, salyangoz, fındık faresi, sinek, karafatma, kene, tahtakurdu, kakalak, güve, eşek arısı, Alman hamam böceği, pamuk faresi.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72