İlaçlama Firmamızın, İstanbul Avrupa yakasında bulunan, Küçükçekmece böcek ilaçlama şubemizin bünyesi altında çalışmalarını sürdüren Kemalpaşa ilaçlama servisimiz, zararlı canlı türlerinin güvenle ve kolaylıkla kontrol altına alınmasını sağlamak amacıyla kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Haşereler neredeyse her mevsimde görülürler. Yaz aylarında aktif olma nedenleri ise üreme dönemlerine denk gelmeleridir. Aslında haşerelere karşı önlem alınmadığı taktirde her mevsim yaşam alanlarımızı istila etmeleri ve hastalık bulaştırmaları olasıdır. Sağlığımız üzerinde fazlasıyla tehdit oluşturan haşerelerin varlığını sonlandırmak için bireysel mücadele yetmez.

Bu noktada profesyonel bir ilaçlama şirketinden yardım ve destek alınması gerekmektedir. Seçeceğiniz ilaçlama firmasının profesyonel olmasını ısrarla belirtiyoruz. İşini sıradan ve amatör yollar ile yapan firmalar ile çalışmanız durumunda ekonomik kayıp yaşayacak ve sayısı her geçen gün artan haşereler ile baş başa kalacaksınız. Bunun aksini yapıp geleneksek yollar deneyerek haşerelerin hayatınızı işgal etmesine izin verdiğiniz takdirde bazı bulaşıcı hastalıkların önüne geçemeyeceğinizi hatırlatmamız da fayda var. Haşereler, evde özellikle yaşlı ve Bebekler üzerinde etkilidirler. Bağışıklık sistemimiz ve solunum sistemimizi üzerinde etkin rol oynayan haşerelerden kurtulmamız için profesyonel ilaçlama şarttır.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar Hangileridir?

Haşereler pek çok hastalığın bulaşmasına neden olur. Çünkü yaşam alanlarımıza durmadan mikrop bulaştıran bu zararlı canlı türleri, mikropla hastalık bulaştırmanın yanı sıra, zehirleme, sokma ve ısırık yoluyla da adeta ölümcül vakalara neden olurlar. Bu hastalıklar; kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığı, lyme hastalığı, astım, kolera, cüzzam, dizanteri, veba, verem, sıtma, cilt hastalıkları, gıda zehirlenmeleri ve alerjik reaksiyonlar.

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat, Garantili İlaçlama

Kemalpaşa haşere ilaçlama servisimiz 7/24 Sefaköy, Beşyol, Cennet Mahallesi, Söğütlüçeşme, Kanarya gibi yakın yerleşim merkezlerine de kolaylıkla hizmet vermektedir. Ekonomik fiyat ve garantili ilaçlama seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. “Önce İnsan Sağlığı” anlayışı ile çalışan firmamız, lekesiz, iz bırakmadan ve çevre dostu tutumuyla her daim yanınızdadır. Bizi arayın. Sizde haşerelerden kolayca arının.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72