İnsan sağlığını zedeleyen haşereler, bakteri ve mikrop taşıyarak salgın hastalıklara neden olurlar. Yıllarca haşerelere karşı etkin koruma kalkan olan firmamızın İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa şubemize bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Kazım Karabekir Böcek İlaçlama servisimiz haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Haşereler insanlarda tahammül bırakmaz. Tiksinti oluşturur. Bireysel olarak mücadele etmeye çalışan kişilerin önemsemesi gereken en önemli nokta profesyonel bir firmadan destek almalarıdır. Piyasada kitle iletişim kanallarını kullanarak korsan, yasadışı, lisanssız ilaçlar satan firmalara kesinlikle itibar etmeyiniz. Satın aldığınız zehirli ve tehlikeli ilaçları evde ilkel koşullarda hazırlayarak sakın uygulama yapmaya kalkmayınız. Bu durum alerjik reaksiyonlar, zehirlenme hatta ölümlerle sonuçlanabilir.

Kazım Karabekir Böcek ilaçlama servisimizden istediğiniz haşere türünü yok etme konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Firmamız en dar alanlarda, güçlük çektiğiniz her yerde ilaçlama hizmeti yapabilmektedir. Ev ve iş yerleri, Okul, hastane, depo, site, fabrika, ardiye, ambar, lokanta, pastane, restoran, market, dükkab, mağaza, alışveriş merkezi, iş merkezi, otopark, otobüs, toplu taşıma araçları (Metrobüs, metro, tramway, belediye ve halk otobüsleri,) gemi, yat, liman, tekne, iskele, feribot, deniz otobüsü, deniz taksisi, konferans salonu, sinema salonu, şantiye, düğün ve davet salonları, otobüs terminali, yurt ve daha pek çok alanda ilaçlama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare istasyonları
  4. Kokulu ilaçlama
  5. Kokusuz ilaçlama

İlaçlama hizmeti satın almak istiyorsanız size en düşük fiyatlarla garantili ilaçlama sunuyoruz. Çağrı merkezlerimiz üzerinden bizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.   Ya da Talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72