Firmamızın Kavaklı Böcek İlaçlama şubesi ile Beykildüzün’de ki her semt ve mahalleye ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Artık fare, pire, hamamböceği gibi zararlı türlerin önüne geçmek zor değil. Yapmanız gereken tek şey, firmamızın iletişim bölümünden talep formunu doldurmanız ya da 7/24 hizmet veren müşteri temsilcimizi arayarak randevu almanız yeterlidir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Zararlı Canlılar

Haşerelerin türleri oldukça fazladır. Ancak ülkemizde yerleşim alanları baz alındığında belli başlı türleri sıralamak mümkündür. Kertenkele, akrep, salyangoz, tahtakurusu, danaburnu, karınca, örümcek, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, karafatma, sinek, sivrisinek, gümüş böceği, güve, ev faresi, lağım faresi, pamuk faresi, fındık faresi, pire, bit, çıyan, kene, yılan, halı böceği, tatarcık gümüş böceği en çok karşılaşılan ve firmamız tarafından yok edilen canlı türlerdir.

Hizmet Alanlarımız Nereler?

Firmamızın haşerelerle mücadele konusunda vermiş olduğu hizmet ve alanlar sınırsızdır. Çünkü insanların yaşadığı her alanda haşere türlerini de görmek mümkündür. Ama bir geneleme yapacak olursak; Sağlık kuruluşları; hastaneler, sağlık ocakları, dispanserler, Askeri birlikler; kışlalar, karakollar, emniyet müdürlükleri, alışveriş merkezleri; marketler, mağazalar, dükkanlar, unlu mamuller; pastaneler, fırınlar, fabrikalar; tekstil atölyeleri, doğrama atölyeleri, imalat, depolar, otobüsler, gemiler, uçaklar, restoranlar, park ve bahçe alanları başlıca uygulamalarımız içindedir.

Mücadele ve Yöntemler

Haşerelerle mücadele yönteminde kullanılan ve en çık tercih edilen teknikleri şöyle sıralamak mümkün;

Kokulu ilaçlama,

Jel ilaçlama,

Kokusuz İlaçlama,

Fare İstasyonları olarak sıralayabiliriz.

Kavaklı şubemiz böcek ilaçlama ve her türlü haşere sorunlarınız için size destek vermektedir. Tüm sorunlarınız için müşteri hizmetleriyle görüşebilir, teknik destek alabilir istediğiniz saat için randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72