Kasımpaşa böcek ilaçlama servislerimiz, %100 garantili yöntemlerle ilaçlama yapmaktadır. Haşere ve fare türlerinin çoğunu, sağlıklı koşullarda ilaçlayan firmamız, halkımızın sağlığa uygun koşullarda yaşamını sürdürmesi için çalışmaktadır. Kasımpaşa semtinde bulunan her alana hizmet sağlamaktayız. Firmamız Beyoğlu ilçesinin bütün semtlerine ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir.

Garantili yöntemlerle,  kertenkele, sivrisinek, tahtakurusu, eşek arısı, halı böceği, mayt, Amerikan hamam böceği, bit, kalorifer böceği, tahtakurdu, örümcek, sinek, mite, karafatma, kakalak, çıyan, Alman hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, yılan, akrep, akar, kör fare, karınca, pire, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, sıçan, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, uyuz böceği, çatı faresi, çekirge, kulağakaçan böceği, salyangoz, fındık faresi, kene, güve ve pamuk faresini etkisiz hale getirmekteyiz.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Jel ilaçlama

Kasımpaşa böcek ilaçlama hizmetlerimiz, böceklerin ve farelerin bulunduğu her alanda gerçekleştirilmektedir. Halk sağlığını korumak için servislerimiz, en kaliteli ekipmanlarla işlem yapmaktadır.  En dar alanlarda, boyut olarak çok küçük olan böcek türleri bile etkisiz hale getirilmektedir. Alanda bulunan böceklerin çeşidine ve alanın kounumuna göre  ilaçlama teknikleri profesyonelce belirlenmektedir. Kasımpaşa böcek ilaçlama personellerimiz ilacın dozunu da,  böceklerin yoğunluğuna gore profesyonelce ayarlamaktadır.

İlaçlama servislerimiz, alanda kapsamlı olarak uygulama yapmaktır. Haşerelerin yuvaları ve alana geçiş sağladıkları noktalar tespit edilmezse ve bu alanlar ilaçlanmazsa, haşereler kısa bir süre sonra alanda yeniden ortaya çıkabilir. Detaylı olarak gerçekleştirdiğimiz işlemler, en kaliteli ilaçlarla yapılır. Hizmete sunulan ilaçlarımız, sağlığa zararsızdır. Hiçbir yan etkisi yoktur. Eşyalarınıza kesinlikle zarar vermez.

Yaşam alanlarınızda bulunan haşereler, en kısa sürede kontrol altına alınmalıdır. Evlerinizde, iş yerlerinizde karşınıza çıkan ve sizi tedirgin eden böceklerden en kısa sürede kurtulabilirsiniz Böcek ilaçlama Kasımpaşa semtinde, şirketimiz tarafından günün saati ve haftanın her günü yapılmaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72