Karşıyaka Fare İlaçlama servisimiz, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan profesyonel bir fare ilaçlama servisidir. Geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile her türlü fare problemini ortadan kaldırmakta olan Karşıyaka Fare İlaçlama servisi, günün her saati sunmuş olduğu hizmetler ile Karşıyaka sakinlerine güven vermektedir.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Karşıyaka Fare İlaçlama servisimiz, geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile her türlü fare problemini kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Fareler evlerimizi ya da iş yerlerimizi çeşitli yollarla istila edebilirler. Bu problemler için tasarlanmış olan ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır. Fare ilaçlamalarında en çok tercih edilen ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama yöntemleri ve fare istasyonlarıdır.

Sıvı ilaçlama yöntemleri geniş alanları ve ulaşılması zor olan dar alanları, çatlakları, oyukları etkisi altına alarak kapsamlı bir ilaçlama işlemi gerçekleştirmektedir. Fare ilaçlamalarında sıvı ilaçlar genellikle daha etkili olması açısından püskürtme tekniği ile uygulanmaktadır. Bu teknik sayesinde ilaç farelere direkt temas etmekte ve kısa süre içerisinde ilaçlama işlemi tamamlanmaktadır. Fare ilaçlamaları kokusuz ilaçlama yöntemleri ile gerçekleştirilmelidir. Çünkü kokusuz ilaçlar, uzun süre boyunca etkisini devam ettirmekte olan ve insan sağlığını tehdit etmeyen bir ilaçlama yöntemidir. Bu yöntemler sayesinde fare problemleri kısa süre içerisinde ortadan kalkmakta ve uzun vadede aynı problem tekrar yaşanmamaktadır.

Fare ilaçlamalarında sıvı ilaçlama yöntemi dışında uygulanmakta olan bir diğer etkili yöntem fare istasyonlarıdır. Fare istasyonları, fare sayısının yoğun olduğu durumlarda tercih edilmekte olan etkili bir ilaçlama yöntemidir. Diğer canlıların fare ilaçlarından korunması için tasarlanmış olan fare istasyonları, ilaca yalnızca farelerin ulaşmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İstasyonda yer alan ilacı yiyen fareler 4 saat kadar kısa bir süre içerisinde zehirlenerek ölmektedir. Oldukça etkili bir ilaçlama yöntemi olan fare istasyonları kısa süre içerisinde fare problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Karşıyaka Fare İlaçlama servisimiz, etkili olan tüm ilaçlama yöntemleri ile her türlü fare problemini ortadan kaldırmaktadır. 7724 ilaçlama hizmeti sunmakta olan servisimiz, Karşıyaka sakinlerinin fare problemlerini kısa sürede çözerek, güven vermektedir.

KARŞIYAKA FARE İLAÇLAMA FİYATLARI

Karşıyaka Fare İlaçlama Fiyatları, ilaçlanan alanın ve uygulanmakta olan ilaçlama tekrarlarının sayısına göre değişiklik göstermektedir. Uygulamış olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile sunmuş olduğu profesyonel hizmetler kaşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Karşıyaka Fare İlaçlama servisimiz, hem sağlığınızı, hem zamanınızı hem de bütçenizi koruma altına alarak, güven teşkil etmektedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72