Karınca ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Genellikle koloni halinde yaşamakta olan ve bulundukları alanda kısa süre içerisinde bir istila durumu oluşturan karıncalar, yaşam alanlarımıza dahil olduktan sonra etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplar nedeniyle tehlike durumu oluşturmaktadır.

Beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilmek için evlerimize ya da iş yerlerimize yerleşmekte olan karınca problemlerinden kurtulmak düşünüldüğü kadar kolay olmamaktadır. Bu nedenle karınca ile mücadelede kişisel yöntemlerimizden ziyade profesyonel ilaçlama firmalarının sağlayacağı desteklerden faydalanılması çok daha doğru bir karar olacaktır. Karınca problemlerinin kısa sürede ortadan kaldırılması için geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ve uzman ekibimizle birlikte Güneş Böcek İlaçlama firması olarak 7/24 faaliyet göstermekteyiz.

Karıncanın Özellikleri

  • Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan karıncalar, dünyanın hemen hemen her yerinde görülebilen canlılardır.
  • Genel olarak insanlara ya da diğer canlılara doğrudan bir zararları olmada da hem görüntü itibariye hem de sayıca oldukça yoğun olmaları nedeniyle ciddi rahatsızların oluşmasına zemin hazırlamaktadır.
  • Ayrıca etrafa yaymış oldukları bakterilerle insan sağlığı üzerinde de tehdit unsuru oluşturmaktadır. Bu nedenle çok fazla zaman kaybetmeden bulundukları alanlardan karınca ilaçlama hizmetleri ile temizlenmeleri gerekmektedir.
  • Yumurtlama sistemi ile üremekte olan karıncalar, yumurtalarını toprak altında muhafaza ederek, olgunlaşmalarını beklemektedir.
  • Bizlerin yaşam alanlarımıza yalnızca beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilmek için dahil olmaktadırlar. Fakat kısa sürede ulaşmakta oldukları yoğun nüfus nedeniyle bir problem haline dönüşmektedir.
  • Kişisel yöntemlerimiz, karınca problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırılması için yeterli gelmemektedir. Bu nedenle böcek ilaçlama firmalarının güvenilir ilaçlarla gerçekleştirmekte oldukları yöntemlerle, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm karınca problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Karınca İle Mücadele

Karınca problemleri, genellikle beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yaşam alanlarımıza yerleşmekte olan karıncaların oluşturmakta olduğu problemlerden biridir. Etrafa yaydıkları bakteriler, koloni halinde hareket ediyor olmaları ve yaşam alanlarımızın her köşesinde görme ihtimalimizin olduğu karıncaların, uzun vadede çok daha fazla problemler oluşturmaması amacıyla böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz karınca ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel karınca ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Karınca İlaçlama

Güvenilir Karınca İlaçlama Hizmeti

Güneş Böcek İlaçlama olarak uzman ilaçlama ekiplerimiz ve etkili, güvenilir ilaçlarımız ile birlikte yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm karınca problemlerinin üstesinden gelmekteyiz. Karıncalar, sürekli aktif olarak dolaşmaları nedeniyle bölgesel ilaçlamalardan etkilenmeyecektir. Bu nedenle karıncaların geçiş alanı olarak tespit edilen ya da öngörülen alanların etkili ilaçlama teknikleri ile imha edilmeleri gerekmektedir. Jel ilaçlar, bu gibi imha teknikleri için oldukça etkilidir. Jel ilaçlarla temas etmekte olan karıncalar kısa bir süre içerisinde bulundukları ortamı terk edeceklerdir. Karınca problemlerinin ortadan kaldırılması için tercih etmekte olduğumuz bir diğer ilaçlama yöntemi de sıvı ilaçlama yöntemidir. Kokulu ya da kokusuz sıvı ilaçları buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulayarak, ulaşılması güç alanların dahi ilacın etkisi altına girmesini sağlamaktayız. Güneş Böcek İlaçlama firması olarak uygulamaya aldığımız hiçbir yöntem ve kullandığımız hiçbir ilaç, insan sağlığını tehlikeye atmamaktadır. Güvenilir karınca ilaçlama hizmetlerimiz ile İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde 7/24 faaliyet göstermekteyiz.

Karınca İlaçlama Fiyatları

Karınca ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların genişliği, karıncaların yoğunluğu ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak firmamız tarafından belirlenmektedir. Sizler de güvenilir ekonomik karınca ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72