karinca-ilaciKarınca ilacı dünyanın her yerinde, en kalabalık nüfusa sahip, koloniler halinde yaşayan canlılara yönelik yapılan profesyonel metotta kullanılan üründür. Toplumumuzda çalışkanlığı ile bilinen karıncalar müdahale edilmediğinde büyük bir kalabalığa dönüşebilir ve yaşam alanınızı istila edebilir. Sabah uyandığınızda küçük bir kırıntının etrafında çevrelenmiş karıncalar eskide kalmış geleneksel yöntemler ile yok edilemeyecek kadar güçlüdür. Halk arasında en belirgin özelliği çalışkanlık olan bu haşerelerin diğer özelliklerine gelin hep beraber bakalım;

  • Yuvalarını toprak altı, ağaç kökü ve ağaç içlerine yaparlar.
  • Karıncaların vücudu baş, göğüs ve karın olmak üzere üç ana bölümden oluşur.
  • Baş kısmında bulunan bir çift antenleri sayesinde, nem, tat ve koku algılayıp iletişim sağlar.
  • Karınca güçlü çenesini, nesneleri kaldırma, yiyecek taşıma, yuva inşa etme ve savunmada kullanır.
  • Trake solunumu yapan karınca yumurtlama ile çoğalır, üç çift bacağa sahiptir.
  • Bazı karıncalar otçul, bazıları etçil beslenir. Yaprak üstünde yetiştirdikleri mantarlar, bitki tohumu, böcek parçaları ve nektarlar gibi besinlerle beslenirler.

Karıncalar besin bulmak için insanların evlerine kadar girerek besinlerine en çok ortak olan canlılardır. İnsanların besinlerini yer, topluluk halinde yuvalarına taşırlar. Ayakları ile mikrop taşıyan karınca, besinlerin üzerine salya ve dışkısını bırakarak çeşitli hastalıklara sebep olur. Karıncalar ile mücadele zordur, insanlar evlerinde çeşitli karınca ilaçları geliştirip bu canlılardan kurtulmaya çalışır fakat başarılı olamazlar. Karınca ilacı yasal çalışan bir ilaçlama şirketi tarafından uygulanıp kesin sonuç sağlanmalıdır.

Karınca İlaçlama Fiyatları

Karınca ilaçlama fiyatları firmamızda hesaplanırken bütün vatandaşların ekonomisine uygun olacak ücretlendirme politikası ile oluşturulur. Yukarıda özelliklerini sıraladığımız karıncalar bir topluluk haline gelince ciddi tehditler oluşturabilir. Şirketimizde vatandaşların bütçesine dost bir politika ile hesapladığımız karınca ilaçlama fiyatları şu 3 unsur çerçevesinde şekillenir. Bunlar;

  • Yok edilecek karıncanın türü ve sayısı
  • Uygulama sırasında kullanılacak karınca ilacı miktarı
  • Karınca ilaçlama yapacağımız alanın metrekare cinsinden büyüklüğü

Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile karınca ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Karınca ilacı, ilaçlama şirketimiz tarafından sıvı ilaçlama, jel ilaçlama gibi çeşitli yöntemler ile uygulanır ve insan sağlığına kesinlikle zarar vermez.

Karınca İlaçlama Şirketleri

Karınca ilaçlama şirketleri ilaçlama işleminde profesyonel metotları devreye sokarak soruna kalıcı çözümler üreten kurumlardır. Karınca ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde geliştirdiği modern ilaçlama yöntemleri ile sektörün öncü ismi olmuş Güneş İlaçlama firmamız ilaçlama konusunda eğitimli personelleri ile; hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlama hizmeti de sunmaktadır. Karınca ilaçlama şirketleri arasında lider koltuğunu kimseye kaptırmayan firmamız ile günün her saati iletişime geçebilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72