İstanbul Beyoğlu tarihi, binaları, farklı kültür ve etniklerin aynı çatı altında buluştuğu güzide, eşsiz güzelliklere sahip bir bölgedir. İnsan kalabalığının fazla olduğu yerleşim alanlarında haşere, kemirgen ve diğer zararlı canlı türlerinden bahsetmemiz mümkündür.

Beyoğlu böcek ilaçlama şubemiz faaliyetlerine devam ederken, artan ilaçlama talepleri ve gelen şikayetler üzerine uzun süredir ilaçlama alanlında titizlikle çalışmalarını sürdüren Karaköy böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınması ve diğer zararlı canlı türlerinin etkisiz hale getirilebilmesi için açık ve kapalı tüm mekanlarda 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Karaköy, sahile yakın olan bir yerleşim bölgesidir. Aynı zamanda çok eski bir mimariye sahiptir. Bunun üstüne kalabalık turist ve insanlarda eklenince haliyle birçok haşere türünden bahsetmemiz mümkün olmaktadır.  Karaköy haşere ilaçlama servisimiz, ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere hizmet vermektedir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Akrep, pire, yılan, kene, çıyan, bit, kakalak, tatarcık, tahtakurdu, tahtakurusu, danaburnu, kırkayak, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, halı böceği, gümüş böceği, uyuz böceği, kulağakaçan, sinek, sivrisinek, yaban arısı, eşek arısı, fare, lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi, güve, çekirge, akar, mite, karınca, örümcek, karafatma, pamuk faresi, sıçan, salyangoz, kertenkele, Kalorifer böceği, apartman böceği, tespih böceği ve daha pek çok zararlı canlı türlerini ilaçlayarak kontrol altına alıyoruz.

Karaköy böcek ilaçlama servisimiz,  yaşam alanlarınızda bulunan tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı en kaliteli ilaçları ve cihazları kullanarak 7/24 saat ilaçlama hizmeti vermektedir.

Garantili Yöntemlerimiz Nelerdir?

Haşere ve diğer zararlı ve zehirli canlı türleri ile mücadele yöntemlerimiz;

Sıvı İlaçlama,

Jel İlaçlama,

Kokulu İlaçlama,

Kokusuz ilaçlama

Ve Fare İstasyonu.

Ekonomik Fiyat, Garantili İlaçlama, 7/24 Kaliteli Hizmet

7/24 hizmet sunan Karaköy Böcek ilaçlama servisimiz, ekonomik fiyatlarla sizlere garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Lekesiz ve iz bırakmayan, evdeki evcil hayvanlarınıza zarar vermeden yapılan ilaçlama uygulamalarımız çevre dostudur. İlaçlama yaparak sizlerde haşere ve diğer zararlı türlerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72