Karagümrük böcek ilaçlama hizmetlerimiz, semt genelinde en iyi hizmeti vermektedir. Fareler ve böcekler, sağlığımızı tehlike altına sokmaktadır. Semtte bu zararlılara çok sayıda rastlamak mümkündür. Fatih ilçesinin tüm semtlerinde hizmet veren servislerimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır.

Semtte Haşere Yoğunluğu

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan semt, ilin en eski semtlerinden biridir. Aynı zamanda yoğun olarak göç alan semtlerden biridir. Eski ve yeni sentezi ile kalabalık insan nüfusunu içerisinde barındırmaktadır.

Eski yapılarda bulunan haşere türleri, civar evlere de kolaylıkla yayılmaktadır. Zira böcekler hızlı hareket den canlılardır. Aynı zamanda, insanların atıkları ile beslenen zararlılar, insanların kalabalık olduğu alanlarda kendilerine yuva yaparlar. Bu sebeple, semtte haşere ilaçlamanın önemi büyüktür.

Semtte Bulunan Haşere ve Kemirgenler

Mayt, tatarcık, tatarcık, yaban arısı, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, akrep, eşek arısı, kene, mite, kırkayak, karafatma, gümüş böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, sivrisinek, karınca, sinek, salyangoz, güve, uyuz böceği, halı böceği,  çekirge, kertenkele, tahtakurusu, örümcek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kakalak, akar, pire, tahtakurdu, kalorifer böceği, çıyan, bit, sıçan, yılan

Böceklerden Kurtulmak için Yapılması Gerekilenler

Böceklerden kurtulmak için yapılması gereken, profesyonel destek veren şirketlerle anlaşmak olmalıdır. Şirketimiz, profesyoneller eşliğinde hizmet vermektedir. Karagümrük böcek ilaçlama hizmetlerimiz, uzman personellimizle en iyi ekipman ve yöntemlerle sağlanmaktadır.

İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Karagümrük böcek ilaçlama servislerimiz tarafından uygulanan yöntemler, sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmamaktadır. Aynı zamanda ekonomiktir. İşlemlerimiz 7/24 sürmektedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72