Karafatma ile mücadele vatandaşların hayatında defalarca tecrübe ettiği uğraşı isteyen bir iştir. Karafatmalar isimlerini sahip oldukları renkten almışlardır. Geceleri saklandıkları yerlerden çıkarak yaşam alanımıza saldıran karafatma ile mücadele etmek için büyüklerimizin aldığı tedbirler artık geçersiz kalmıştır. Herkes uyuduğunda faaliyete geçen ve dolaştığı yerlere dışkı ve salyalarını bırakan karafatmalar salgın hastalıkların başlıca nedenidir. Özellikle açıkta bırakılan yiyecek ve yerlere dökülen kırıntılara dadanan karafatmanın çoğalmasına izin vermeden profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile iletişime geçmelisiniz. Bu bağlamda karafatma ilaçlama başta olmak üzere; pire ilaçlama, ev ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Karafatma İlaçlama Nasıl Yapılır?

Karafatma ilaçlama nasıl yapılır? sorusu ile firmamızı arayan müşterilerimize öncelikle sakin olmalarını ve sorunu kısa sürede çözebileceğimize dair bilgi vermekteyiz. Karafatmalar hamam böceği familyasına aittir. Şekil olarak da hamam böceğine benzeyen karafatmalardan kurtulmak için terlik ve sopaları bir kenara bırakın ve tavsiyelerimize kulak verin.

  • Karafatmalar jel ilaçlama uygulamamız ile kısa sürede etkisiz hale gelmektedir.
  • Karafatma ilacı duvar ve kapı kenarlarına sürülerek etkisi görülmeye başlanır.
  • İlacın güzel kokusuna aldanarak gelen karafatmanın zehri yemesi ile ilaçlama amacına ulaşır.
  • Ölen karafatmaların alandan kaldırılıp, temizlik işlerinin yapılması ile eski haşeresiz yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

Karafatma ilaçlama nasıl yapılır ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı arayabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz. Şirketimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Karafatma İlaçlama Şirketleri

Karafatma ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce piyasada iyi bir araştırma yapmanız gerekir. İşini sıradan yapan bir karafatma ilaçlama şirketi değil sorunu çözmek haşerelerin sayısının giderek artmasına neden olur. Karafatma ilaçlama uygulaması için firma arayışına girdiğinizde dikkat etmeniz gereken unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Bir firmanın güvenilir olduğunu anlamak için şirketin Garantili Hizmet sözünü vermesine dikkat edin.
  • Şirketin kullandığı böcek ilaçları üzerinde Sağlık Bakanlığı onayı olup olmadığına bakın.
  • Şirkette uygulama yapacak personellerin ilaçlama konusunda eğitimli olmasına dikkat edin.
  • İlaçlama yapan personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullandığını inceleyin.

Bütün saymış olduğumuz ayrıntıları harfiyen yerine getirmiş Güneş İlaçlama firmamız sizlere hizmet etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72