Karabayır böcek ilaçlama şubemiz, semtte böceklerden güvenilir yollarla kurtulmak için tek adrestir. İstanbul’un bütün semtlerine hizmet vermekteyiz. Kaliteli ilaçlarla, garantili hizmetler vermekteyiz. Esenler’in bütün semtlerine 7/24 servis sağlamaktayız.

Karabayır böcek ilaçlama personellerimiz, en iyi ekipmanlarla uygulama yapmaktadır. Yaşam alanlarınızı profesyonelce ilaçlayarak, böceklerden kesin çözümlerle kurtulmanızı sağlamaktayız.  Böceklerden kurtulmak için profesyonel hizmet almanız gerekmektedir. Amatör kişi ve kurumlardan alacağınız hizmetlerle, haşerelerden ve farelerden tamamen kurtulamazsınız.

Amatör Firmalardan Hizmet Almanın Zararları

Artan taleplerden dolayı, son zamanlarda sektörde çok sayıda amatör böcek ilaçlama firmaları türemiştir. Oysa haşere ile mücadele etmek, ciddi bir iştir ve profesyonellik gerektirir. Amatör kişiler, bilinçsizce bütün haşere çeşitleri üzerinde aynı ilaç ve yöntemle kontrol sağlamaya çalışmaktadır. Oysa doğada bulunan haşere gruplarının, anatomik ve fiziksel yapısı farklılık göstermektedir. Bu firmalardan hizmet almanız, yalnızca zaman kaybına neden olacaktır.

Sektörde bulunan bazı illegal firmalar yaptıkları uygulamalarla, halk sağlığını tehlikeye atmaktadır. Bu firmaların kullandığı ilaçların içerisinde, kanserojen madde bulunabilmektedir. Özellikle çocukların bulunduğu evlerde yapılan yanlış uygulamalar, çocukların gelişimlerini olumsuz yönde etkilemektedir. Çocuklu evlerde, Karabayır böcek ilaçlama servislerimizden gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Şirketimiz birçok alanda, profesyonelce fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Profesyonelce Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

Kulağakaçan böceği, güve, kertenkele, eşek arısı, Alman hamam böceği, kakalak, tahtakurdu, sivrisinek, yılan, çekirge, sıçan, çıyan, karafatma, tahtakurusu, mayt, karınca, kene, kalorifer böceği, pire, örümcek, bit, mite, tatarcık, gümüş böceği, halı böceği, akrep, Amerikan hamam böceği, akar, kör fare, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, uyuz böceği, çatı faresi, salyangoz, fındık faresi, sinek, pamuk faresini ekonomik fiyatlarla ilaçlamaktayız.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72