Kanlıca Böcek İlaçlama, Kanlıca halkının her türlü böcek ve haşere problemine karşı, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarıyla ve modern ekipmanlarıyla, profesyonel ilaçlama ustaları aracılığıyla günün her saati hizmetler sunmaktadır. Denize kıyısı olan ve yeşillik alanı anlamında da elverişli olan Kanlıca, böcek ve haşere problemleriyle sık sık karşılaşma ihtimali olan bir semtimizdir. Bu sebeple, Güneş Böcek İlaçlama, her semtte olduğu gibi Kanlıca’da da  hizmet vermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Böcek ve haşereler, taşımış ve yaymış oldukları mikroplar neticesiyle, insan sağlığını tehdit edebilen canlılardır. Yaşam alanlarının tahribatı nedeniyle evlerimize ve iş yerlerimize kadar gelebilen bu zararlı canlılar için çeşitli imha yöntemleri geliştirilmiştir. Teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte bu yöntemler geliştirilerek, insan sağlığına daha az zarar veren yöntemlerle, kalıcı ve etkili çözümlere ulaşılmaktadır. Geliştirilmiş olan cihazlar ve ilaçlar sayesinde kalıcı ve uzun vadede etkili yöntemler uygulanarak her türlü böcek ve haşere problemiyle mücadele edilmektedir.

Böcek ilaçlamalarında en sık tercih edilen ilaçlama yöntemi, sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem, ulaşılması güç olan  noktalara kadar tesir etmekte, kısa bir zaman diliminde problemi kökten halletmektedir. İki farklı teknikle uygulanan sıvı ilaçlama yönteminin en çok tercih edilen tekniği buharlama tekniğidir. Buharlama tekniğiyle ilaçlanan mekanlar 3 saat kadar kapalı ve boş bırakılmalıdır. Bu zaman dilimi ilacın etkisini göstermeye ve problemi çözmeye yetmektedir. 3 saat sonucunda normal hayatımıza geri dönebiliriz. Buharlama tekniğiyle uygulanan ilaçlamalar, hem zararlı böcek ve haşerelerden hem de bu haşerelerin etrafa yaymış olduğu bakterilerden kurtulma imkanı sunmaktadır. Bu sebeple hem insan sağlığı hem de zaman açısından oldukça elverişli bir ilaçlama tekniği olarak bilinmektedir. Buharlama tekniğinin uygulanamayacağı ortamlarda tercih edilen püskürtme tekniği de geniş alanlara etki edebilen, hızlı ilaçlama tekniklerinden bir tanesidir. Genellikle kısa süreli kapatılabilecek ortamların ilaçlamaları püskürtme tekniği uygulanarak ilaçlanmaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemlerinin yanı sıra, böcek ilaçlamalarında bir de katı ilaçlama yöntemi uygulanabilmektedir. Katı ilaçlamalar, sıvı ilaçlamalara nazaran daha uzun sürede etkisini gösteren ve sadece uygulandığı alanda tesir eden bir ilaçlama yöntemidir. Genellikle kişisel müdahalelerde kullandığımız tablet, toz ve jel olarak üretilen ilaçlar, katı ilaçlama grubunda yer almaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde hizmet veren Kanlıca Böcek İlaçlama, hızlı ve etkili çözümleriyle hem sağlığınızı hem de bütçenizi garanti altına almayı hedeflemektedir. Sizler de olası bir böcek ve haşere problemine karşı Kanlıca böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72