Kandilli Böcek İlaçlama servisimiz, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan, profesyonel ilaçlama yöntemleri ile de kısa süre içerisinde böcek problemini ortadan kaldıran önemli bir böcek ilaçlama servisidir. Her türlü böceği, en etkili ilaçlama yöntemleriyle ortadan kaldırmakta olan Kandilli Böcek İlaçlama servisi, Kandilli’nin her bölgesinde hizmet vermektedir. Sizler de bu hizmetlerden faydalanmak ve böcek problemlerinizi kısa süreden ortadan kaldırmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Böcek ilaçlamaları genellikle ilaçlanacak olan böcek türünün ispat edilmesiyle gerçekleştirilmektedir. Her böcek türüne uygun bir ilaçlama yöntemi bulunmaktadır. Bazı durumlarda ise daha kesin sonuçlar almak adına ilaçlama işlemleri düzenli aralıklarla tekrarlanmaktadır. Bu durum genellikle yumurtlama sistemi ile ve çok fazla sayıda üremekte olan böcek türlerinin ilaçlamalarında geçerlidir. Çünkü bu böceklerin yumurtaları belirli bir olgunlaşma süreci geçirdikleri için düzenli aralıklarla tekrar ilaçlanması gerekmektedir.

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama

Yukarıda saydığımız böcek ilaçlama yöntemlerinden en etkilisi ve en sık tercih edileni sıvı ilaçlama yöntemleri ile jel ilaçlama yöntemleridir. Bu yöntemler, böcek problemlerini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmakta olan etkili yöntemlerdir. Sıvı ilaçlamalar hemen hemen her türlü zararlı böceğin ilaçlamasında etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. buharlama ve püskürtme olarak iki farklı teknikle uygulanmakta olan sıvı ilaçlar, bu tekniklerle geniş alanları ve her türlü dar alanı etkisi altına almaktadır. Bu şekilde ulaşılması güç olan alanlara girmiş ufaklı büyüklü böcek türleri de ilacın tesiri altına girerek kısa süre içerisinde imha olmaktadır.

Sıvı ilaçlamalar gibi sıklıkla tercih edilen diğer bir ilaçlama yöntemi de jel ilaçlama yöntemleridir. Jel ilaçlamalar genellikle böcek sayısının az olduğu mekanlarda uygulanmaktadır. Fakat kısa sürelerde etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Doğal bir ilaç türü olan jel ilaçların uygulandığı alanların kapatılmasına ya da belirli sürelerle terk edilmesine gerek duyulmamaktadır. Çünkü insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen herhangi bir durum söz konusu değildir. Genellikle hamam böceği türlerinde etkili olan jel ilaçlar, böceklerin geçtiği yerlere noktalama yöntemi ile uygulanmaktadır. Jel ilacı yiyen böcekler kısa süre içerisinde zehirlenerek ölmekte ve böcek problemleri hızla ortadan kalkmaktadır.

Kandilli Böcek İlaçlama servisimiz, tüm bu etkili böcek ilaçlama yöntemlerini profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla uygulamaktadır. Kısa süreler içerisinde etkili ve kalıcı sonuçlar elde eden Kandilli Böcek İlaçlama servisi, günün her saati Kandilli sakinlerinin hizmetinde yer almaktadır.

KANDİLLİ BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde hizmet veren Kandilli Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlanacak olan alanın büyüklüğün ve tekrarlanacak olan ilaçlama sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat yine de oldukça uygun fiyatlar talep etmektedir. Sizler de uygun fiyatlar karşılığında Kandilli Böcek İlaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72