Hamam böceği tıpkı diğer haşere türleri gibi oldukça zararlı bir canlıdır. Her ne tür haşere olursa olsun genellikle yaşam alanımızda hem sağlık sorunları çıkarır hem de eşyalarımıza zarar verir. Görmezden gelindiği takdirde hızla çoğalan bu haşereleri ortadan kaldırmak sanıldığı kadar zor değildir. Ancak bu aşamada kaliteli ve garantili ilaçlama işlemi uygulanması son derece önemlidir. Yapılacak ilaçlama ile hamam böceği ve diğer haşereleri ortadan kaldırmak mümkün olacaktır. İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de yıllardır garantili ilaçlama faaliyetlerini sürdüren Güneş Böcek İlaçlama bu illerdeki tüm ilçe ve mahallelerde hizmet vermektedir. İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Kadıköy hamam böceği ilaçlama işlemini de Güneş Böcek İlaçlama servisinden yaptırıyor.

Kadıköy Hamam Böceği İlaçlama Servisi

Böcek İlaçlama Fiyatları

Kadıköy Hamam Böceği İlaçlama

Haşere ilaçlamada kullanılacak uygun teknikler haşereleri ortadan kaldırma açısından son derece önemlidir. Bu teknikler arasında; sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama bulunmaktadır. Hangi ilaçlama türünün seçileceği ise haşere yoğunluğu ve türüne göre değişiklik göstermektedir. Haşereler çok yoğun ise genellikle hamam böceklerine karşı kokulu ilaçlama kullanılmaktadır. Eve ya da iş yerine girebilecek canlılar arasında hamam böceğinin yanı sıra; akrep, sivri sinek, kara sinek, çekirge, arıi karınca, fare, çıyan, kırkayak, kene, güve, pire, bit ve türevleri bulunmaktadır. Bu haşerelerin bir kısmı sokarak ya da ısırarak kişiyi hasta ederken bir kısmı ise dışarıdan getirdiği bakteriler ile insanları dolaylı yoldan etkilemektedir.

Hamam böceği ve fare gibi haşereler genellikle yiyeceklerin bulunduğu mutfak kiler gibi yerlere yönelirler. Lağım ve kanalizasyon gibi yerlerde yaşamayı seven bu canlılar gıdalarla temasa girdiklerinde gıda zehirlenmelerine neden olmaktadır. Dünyada pek çok insan gıda zehirlenmesine bu haşereler vasıtası ile maruz kalmaktadır. Kaliteli bir ilaçlama işlemi ile bu tür haşerelerin kökünü kazımak mümkün olacaktır. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de böcek ilaçlama konusunda yılların deneyimi ile hareket eden ve bu bağlamda müşterilerinin yüzünü güldüren Güneş Böcek İlaçlama, sadece tek bir telefon ile bu illerin tüm ilçe ve mahallelerine hizmet götürüyor. Bu bağlamda İstanbul’da Kadıköy hamam böceği ilaçlama ihtiyacı olan herkesi bu dertten kurtarıyor.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72