Haşere ilaçlama günümüzde uygun teknikler ile gayet kolay bir hale gelmiştir. Ancak uygulanacak tekniklerin alanında uzman bir firma tarafından yapılması gerekmektedir. Ucuz ve alanında uzmanlaşmamış kişilerden alınacak ilaçlama hizmeti ile haşere sorununun önüne geçmek mümkün değildir. Güneş Böcek İlaçlama, İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da her ilçe ve semte uyguladığı ilaçlama hizmeti ile haşere ilaçlamada bir fark yaratmıştır. Kadıköy böcek ilaçlama hizmetini yıllardır olduğu gibi Güneş Böcek İlaçlama firmasından almaktadır.

Kadıköy Böcek İlaçlama Servisi

Böcek ilaçlama hijyen açısından oldukça önemlidir. Haşerelere karşı alınabilecek en dikkate değer yöntem ise ilaçlamadır. İlaçlama jel, sıvı, kokulu, kokusuz ve fare ilaçlama teknikleri ile yapılmaktadır. Hangi ilaçlama türünün seçileceği haşere problemine göre değişiklik gösterecektir. Önemli olan haşerelerin ortadan kaldırılmasıdır. Fare ve hamam böceği gibi haşereler yaşam alanlarımıza girip dışkı ve salgı bırakarak gıda zehirlenmelerine yol açmaktadırlar. Bu nedenle ilaçla işleminin fazla geciktirilmeden en kısa zamanda yaptırılması önemlidir.

Haşere türleri arasında; hamam böceği, akrep, bit , pire, güve, karınca, arı, çekirge, yılan, deri böceği, kene ve daha pek çok çeşit haşere bulunmaktadır. Bu haşerelerden kurtulmanın tek yolu ise ilaçlamadır. İlaçlama ev, iş yeri, dükkan, mağaza, alışveriş merkezi, caddee, mahalle, fabrika, park, bahçe ve piknik alanı gibi daha pek çok yere yapılabilmektedir. Haşerelerin bulaştırdığı pek çok hastalık vardır. Bunlardan kurtulmak için mutlaka ilaçlama yapmak gerekir. Bu hastalıklar arasında; tifo, tifüs, dizenteri, bronşit, astım, veba, cilt hastalıkları ve solunum yolu hastalıkları pek çok sıkıntı verici rahatsızlık bulunmaktadır.

Bu gibi sıkıntılı rahatsızlıklara yakalanmamak için mutlaka ilaçlama yapılmalı ve hem eviniz hem de iş yeriniz hijyenik bir ortama kavuşmalıdır. Bunun içi ilaçlama işlemini alanında uzman kaliteli ve garantili bir ilaçlama firması ile anlaşmak gerekir. Siz de İstanbul Anadolu yakası Kadıköy böcek ilaçlama servisinden yararlanmak istiyorsanız yılların garantili ilaçlama firması Güneş Böcek İlaçlama ile irtibata geçin. Eviniz ya da iş yeriniz köşe bucak demeden ilaçlanacak ve siz hijyenik bir ortamda rahat bir nefes alamacaksınız.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72