Güneş Böcek İlaçlama hizmetleri çeşitli il ve ilçelerde hizmet vermektedir. İzmir de bu hizmetlerden yararlanmakta olan illerimizden biridir. İzmir sakinlerinin her türlü konut içi böcek ve haşere problemine karşı çözümler üreten İzmir Konut İlaçlama, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde bulunan bir ilaçlama hizmetidir.

KONUT İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Konut ilaçlamalarında iki çeşit ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Bunlar sıvı ilaçlama ve katı ilaçlama yöntemidir. Bu yöntemlerin arasında en sık tercih edileni sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem iki ayrı teknikle uygulanmaktadır. Buharlama tekniği bunların en çok tercih edilenidir. Buharlama tekniği kısa sürede etki eden ve insan sağlığına zarar vermeyen özelliğiyle birlikte hem evlerimizdeki zararlı canlılardan hem de bu canlıların etrafa yaymış olduğu mikroplardan kurtulmamıza olanak sağlamaktadır. Püskürtme tekniği ise, buharlamaya nazaran daha kısa sürede etki etmektedir. Genellikle uzun aralıklarla boş bırakılamayacak mekanlar püskürtme tekniğiyle ilaçlanmaktadır. Bir diğer ilaçlama yöntemi olan katı ilaçlama yöntemi de toz ve jel ilaçları kapsamaktadır. Fakat katı ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlamalarına göre çok daha uzun bir sürede etki göstermektedir. Bu sebeple katı ilaçlama uygulanan mekanların bir kaç gün boş bırakılması ya da ilaç uygulanan bölgelere yaklaşılmaması gerekebilmektedir.

Konut ilaçlamalarında kullanılan ilaçların Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü bu insan sağlığı açısından önem taşımaktadır. Güneş Böcek İlaçlama şirketleri kullandıkları ilaçların Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olmasına özen göstermektedir. Bu şirketler bünyesinde hizmet veren bütün firmalar da aynı özeni göstererek, vermiş oldukları hizmetlerde insan sağlığını güvence altına almaktadır. İzmir halkı için hizmet veren İzmir Konut İlaçlama, profesyonel ekipleri ve modern cihazlarıyla, hem sağlığımızı güvence altına almakta, hem de ekonomik ve etkili çözümleriyle İzmirlileri memnun etmektedir.

Eğer siz de konutlarınızdaki böcek problemlerinden şikayetçiyseniz, kişisel müdahaleleriniz yerine, daha etkili ve daha hızlı sonuçlar için İzmir Konut İlaçlama hizmetlerinden yardım isteyebilirsiniz. Bu hizmetler ışığında sağlığınız ve cüzdanınız güven altında, konutlarınız da zararlı tüm canlılardan arındırılmış bir şekilde mutluluğunuza tanık olmaktadır. Güneş ilaçlama şirketleri çeşitli il ve ilçede günün her saati hızlı ve etkili çözümleriyle hizmetinizde olmaktan mutluluk duymaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72