izmir-ilaclamaDoğal güzellikleri, tatil alanları ve artan nüfusu ile ülkemizin 3. büyük şehri olmayı başarmış İzmir’de bulunan ilaçlama şirketleri günden güne artmaktadır. Özellikle yaz aylarında yaşanan haşere sıkıntıları, ilaçlama şirketlerinin artmasına yol açmıştır.

İzmir’de yıllarca faaliyet gösteren ilaçlama şirketlerinin varlığı gibi yeni açılan ve daha yeteri kadar tecrübeye sahip olamayan İzmir ilaçlama şirketleri de mevcuttu. Bunların yanında sektörün büyüklüğünden yararlanmak isteyen ve yasa dışı olarak çalışan İzmir ilaçlama şirketleri de mevcuttur.  Bu açıdan ilaçlama yaptırırken ilaçlama firmasının tecrübeli ve yasal olmasına dikkat edilmelidir.

İzmir İlaçlama Şirketleri arasında seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken diğer özellikler ise şunlardır;

*Hızlı servis

*Ekonomik  fiyatlar

*Garantili hizmet vermesi

*Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olması

Bu şekilde haşerelerden kurtulmak mümkündür.

Güneş İlaçlama İzmir Şubesi

Güneş ilaçlama olarak kurduğumuz İzmir ilaçlama şirketi, 7/24 kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Garantili ve güleryüzlü hizmeti ile müşteri memnuniyetini kendisine misyon edinmiştir. İzmir bölgesindeki tecrübesini teknik bilgi ve birikimle birleştirerek haşere problemlerini en hızlı şekilde %100 olarak ortadan kaldırmaktadır.

İzmir’in Bütün Noktalarına Hizmet…

İzmir ilaçlama şirketleri arasında bu özellikleriyle kendini kanıtlamış olan Güneş İlaçlama, İzmir’in bütün noktalarında son donanım lojistik destekli böcek ilaçlama servisleri ile hizmet sunmaktadır.  Mekan ayırımı ve semt ayırımı gözetmeksizin dakik servislerle istediğiniz gün ve saatte ilaçlama yapılmaktadır. Hemen 444 88 18 numaralı merkezimizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İzmir İlaçlama Şirketleri Fiyatları

İzmir İlaçlama Şirketleri Fiyatları, ilaçlama yapılan mekanın genişliğine ve imha edilmek istenen haşere ya da kemirgen türüne göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan ilaçlama sayısı da yine İzmir ilaçlama şirketlerinin böcek ilaçlama fiyatlarını belirlerken dikkat ettiği hususlar arasında yer almaktadır. Ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile sunmakta olduğumuz güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla 7 gün 24 saat dilediğini gibi randevu oluşturabilir, yaşam alanlarınızı haşere ve kemirgen problemlerinden kurtarabilirsiniz. Servisimiz, etkili ilaçlama yöntemleri ve uzman ilaçlama kadrosuyla birlikte sağlığınız ve yaşam kalitenizi koruma altına alarak güvenilir böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

İLAÇLAMA FİYATLARIMIZ BÜTÜN SEMTLER İÇİN AYNIDIR VE EKONOMİKTİR

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72