İzmir

İzmir Böcek İlaçlama Servisi

İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Türkiye'nin lider haşere ilaçlama firması

Firmamız, böcek ve fare gibi kemirgenlere karşı sürdürdüğü mücadelede sektörü öncü firmalarındandır. İstanbul, İzmir ve Kocaeli şubelerimizle günün her saati tüm haşere türlerine karşı böceklerle mücadele hizmeti sunmaktayız. İzmir Böcek İlaçlama şirketimiz, diğer şirketler arasında en ekonomik fiyatları ile garantili hizmeti sunmaktadır.

Mücadele hizmetleri sonrası tüm resmi belgelerini müşterilerimize sunmaktayız. Haftanın her günü ve günün her saati istediğiniz saatlerde haşerelere karşı etkin mücadele teknikleri hizmeti alabileceğiniz şirketimiz, araçlı servisleri ile randevu taleplerinizi karşılamaktadır.

Böcek İlaçlama

Firmamız, böcek ve fare gibi kemirgenlere karşı sürdürdüğü mücadelede sektörü öncü firmalarındandır.  İstanbul, İzmir ve Kocaeli şubelerimizle günün her saati tüm haşere türlerine karşı böceklerle mücadele hizmeti sunmaktayız. İzmir Böcek İlaçlama şirketimiz, diğer şirketler arasında en ekonomik fiyatları ile garantili hizmeti sunmaktadır.  Mücadele hizmetleri sonrası tüm resmi belgelerini müşterilerimize sunmaktayız. Haftanın her günü ve günün her saati istediğiniz saatlerde haşerelere karşı etkin mücadele teknikleri hizmeti alabileceğiniz şirketimiz, araçlı servisleri ile randevu taleplerinizi karşılamaktadır.

Neden Böcek İlaçlama Yapılmalıdır?

Firmamız,  İzmir genelindeki tüm ilçelerimizde ve semtlerinde sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Haşere ve böceklerle mücadele ekibi olarak, tüm yaşam alanlarınızda sizlerin sağlığını ciddi tehdit eden ve korkutan her türlü haşere, böcek ve kemirgenlere karşı mücadelemizi profesyonelce sürdürmekteyiz. Bildiğiniz üzere, haşereler, böcekler ve fare gibi kemirgen canlılar, insanların yaşam alanlarında yuvalanarak, ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadırlar. Bu tür canlılardan insanlara çok sayıda hastalık geçebildiği gibi, maalesef bazı durumlarda ölümcül sonuçlara da sebebiyet vermektedirler. Bu canlılardan insanlara geçen hastalıkların başında ise verem, tifüs, veba, dizanteri, parazit hastalıkları, cilt hastalıkları, sıtma, humma gibi hastalıklar yer almaktadır. Bu gibi hastalıkların oluşma ihtimalinden dolayı böcek ilaçlamanın önemi oldukça büyüktür. Çünkü ancak bu şekilde olumsuz sonuçların önüne geçmek mümkün olacaktır. İster açık alanda ister kapalı alanda olsun firmamız bu tür haşerelere karşı etkin şekilde kontrol hizmeti sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemlerimiz

Firmamızca böcek ve haşereleri etkisiz kılmak için kullanılan yöntemlerimiz; Jel, SıvıKokusuz, Kokulu ilaçların kullanıldığı teknikler ve fare istasyonlarıdır. Ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak özenle hazırlanan böcek ilaçlarımız şirketimizin tüm şubelerinde kullanılmaktadır. Bu ilaçları uygulayan ekibimiz ise ziraat mühendislerimizden aldıkları eğitimlerle uzman seviyesindedir. Uyguladığımız etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktayız. Bu şekilde evlerinizde ya da iş yerlerinizde yaşadığınız her türlü haşere ve böcek problemiyle profesyonel anlamda mücadele etmekteyiz.

Servisimizin mühendisleri tarafından tasarlanmış olan ilaçlarımız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler bırakmayan ilaçlardır. Servisimiz bu şekilde sağlığınızı korumayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve bakanlıktan onaylı ilaçlarımızla böcek, haşere ve kemirgen problemlerinizden kısa sürede kurtulmanız mümkündür.

Zararlı Haşere ve Fare Türleri

Haşere, böcek ve fare türleri yüzlercedir. İlaçlama ihtiyacı duyulan böcek ve haşere türlerinin öne çıkanları ise şu şekildedir:

Gümüş böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, hamam böceği, , tesbih böceği, Alman hamam böceği. Kulağakaçan böceği, tahtakurdu, karafatma, uyuz böceği, tahtakurusu, kırkayak, kakalak, halı böceği, kene, bit, sivrisinek, mite, örümcek, karınca, akrep, yaban arısı, pire, salyangoz, çekirge, tatarcık, sinek, eşek arısı, kertenkele, fındık faresi, çatı faresi, ev faresi, pamuk faresi, lağım faresi, yılan, sıçan, çıyan ve güve.

Tüm bu zararlı böceklerden kurtulmanız firmamızdan alacağınız temizleme ve kontrol hizmetiyle son derece kolay ve garantilidir. Tecrübeli ilaçlama ekiplerimiz ve etkili ilaçlama yöntemlerimiz ile kısa sürede kalıcı ve garantili çözümlere ulaşmakta ve sizleri bu mağduriyetten kurtarmaktayız. Güneş İlaçlama firmamız, İzmir’in tüm ilçelerinde günün her saatinde faaliyetini sürdürmektedir.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün

Böcek, haşere ve fare ilaçlama sektöründe yıllardır İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde şubeleri bulunan ilaçlama şirketimiz, İzmir Böcek İlaçlama şubesi ile bu ilde tüm ilçe ve semtlerde 7 gün 24 saat boyunca açık ve kapalı tüm alanlarda hizmet vermektedir. İlaçlama personellerimiz, uygulama sonrası tüm belgelerini müşterilerine sunmaktadır.

Şirketimizin, Böcek İlaçlama İzmir şubesinde kullanmakta olduğu ilaçlar insan sağlığına zararsız ilaçlardır. İşlemlerimiz, tecrübeli ekiplerimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır. İzmir’de ilaçlama hizmeti veren şirketler arasında en ekonomik fiyatlarla ve garantili yöntemlerle hizmet veren nadir firmalardanız. Şubemizin İzmir’in tüm semt ve mahallerine servisi bulunmaktadır.

İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Firmamız, kene, fare, pire, hamam böceği, örümcek, kırkayak, fındık faresi, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım / çatı faresi, tahtakurusu, akrep, çıyan, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, tespih böceği, kalorifer böceği, karafatma, Amerikan- Alman- Oryantal hamam böceği, tesbih böceği, bit gibi daha birçok haşere ve kemirgen türleri üzerinde uygulamalarda bulunmaktadır. Uyguladığımız etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede tüm zararlı canlılardan kurtulmanız mümkündür.

Uygulama Yaptığımız Alanlar

İzmir böcek ilaçlama şubelerimiz daire, ev, bahçe, konut, dükkan, bahçe, tarla, bağ, yat, fabrika, tersane, dershane, işyeri, sağlık ocağı, dispanser, yurt, yuva, anaokulu, kreş, havalandırma, depo gibi alanlarda ve iç/dış tüm yaşam alanlarında garantili yöntemlerle hizmet vermektedir.

Şirketimizin bünyesinde çalışan ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlannan ilaçlar, alanında uzman personellerimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır. İzmir böcek ilaçlama şubelerimiz günün her saati araçlı ekipleri ile tüm semtlerde hizmet vermekte ve tüm haşere, böcek, fare türleri üzerinde uygulamada bulunmaktadır. İzmir genelinde en ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firmamız, kalite standartlarından asla ödün vermemektedir.

Böcek ilaçlama İzmir’de uygun fiyatlarla ve garantili yöntemlerle yalnızca firmamız tarafından uygulanmaktadır.

İzmir’de hangi böcek ilaçlama firması kaliteli hizmet vermektedir?

Yaz aylarında haşerelerin çoğalmasıyla birlikte, ilaçlama yapan firmaların sayısı da artmaktadır.  Çok ucuz ilaçlama fiyatları ile hizmet veren ve sağlığı tehdit eden, haşereler üzerinde etkisi bulunmayan ilaçlar kullanan bu sahte firmalar tarafından kesinlikle hizmet alınmamalıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve sertifikası olan ilaçlama firmalarından destek almanız çok daha doğru bir karar olacaktır.

Evimde pire ve hamam böceği var. İki haşere türü için de tek uygulama yeterli olur mu?

Böcek ilaçları, haşere türlerine göre hazırlanır ve bir haşere için etki gösteren böcek ilacı, diğeri için göstermeyebilir. Ancak özellikle açık alanlarda birçok haşere türü sorun yaratmaktadır. Bu durumda, profesyonel firmalar, özel karışımlar hazırlayarak işlem yapmaktadır. İzmir’de özellikle, Çeşme, Urla, Kuşadası gibi ilçelerde birçok haşere türü aynı alanda görülmekte ve sorun yaratmaktadır. Bu gibi durumlar için profesyonel İzmir böcek ilaçlama servisleri tarafından özel içerikli haşere ilaçları kullanılmakta ve en doğru, en etkili sonuca ulaşılmaktadır. Buna karşın, tecrübeli olmayan ilaçlama servislerinin tek uygulamada yeterlilik sağlayamayacağı da unutulmamalıd.

Böcek ilaçlarının sağlığımız açısından zararı nedir?

Böcek ilaçları, kimyasal maddeler içerdiğinden insan sağlığı açısından sorun yaratabilir. Direkt solunması durumunda ölüme dahi neden olabilen haşere ilaçlarının, profesyonel teknikler ile uygulanması şarttır. Özellikle İzmir, İstanbul, Kocaeli gibi kalabalık alanlarda yapılan haşere kontrollerinde kullanılan ilaçların profesyonel olarak uygulanması şarttır.  Kaliteli hizmet veren firmalar, sağlık açısından hiçbir tehlike oluşturmamakla birlikte, haşerelerin yanı sıra bakterileri de yok ederek, sağlığınız üzerinde koruma oluşturmaktadır.

İzmir’de böcek ilaçlama fiyatları ne kadardır?

Böcek İlaçlama İzmir, farklı fiyat aralıkları ile uygulama yapabilmektedir. Çok ucuz ücretler ile uygulamada bulunan firmaların önemli çoğunluğu, basit ilaçlar kullandığından, sağlığı tehdit eder. Bu nedenle İzmir böcek ilaçlama servislerinden hizmet alınmadan önce, belgelerini kontrol etmek gereklidir. Bundan sonraki aşamada böcek ilaçlama ücretleri üzerinde konuşulması en doğru yoldur. İzmir böcek ilaçlama fiyatları, ilaçlanacak alana ve firmanın kalite ve garanti kıstasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İzmir Böcek İlaçlama servisimiz, sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun ve ekonomik fiyatlar talep etmektedir.

İzmir’de hizmet alabileceğim firmalar hangileri?

İzmir?de haşere ile mücadele alanında kaliteli hizmet veren servislerin sayısı oldukça azdır. Böcek ilaçlama servisleri arasında, alanında lider olan İzmir Böcek İlaçlama servisimizden 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz, bakanlık onaylı ilaçlarımız ve hızlı çözümlerimizle günün her saati hizmetinizdeyiz.

İzmir'in tüm ilçe ve semtlerinde sabit fiyatlar ve zamanında servis garantisi

Aliağa İlaçlama

Balçova İlaçlama

Bayındır İlaçlama

Bayraklı İlaçlama

Bergama İlaçlama

Beydağ İlaçlama

Bornova İlaçlama

Buca İlaçlama

Çeşme İlaçlama

Çiğli İlaçlama

Dikili İlaçlama

Foça İlaçlama

Gaziemir İlaçlama

Güzelbahçe İlaçlama

Karabağlar İlaçlama

Karaburun İlaçlama

Karşıyaka İlaçlama

Kemalpaşa İlaçlama

Kınık İlaçlama

Kiraz İlaçlama

Konak İlaçlama

Menderes İlaçlama

Menemen İlaçlama

Narlıdere İlaçlama

Ödemiş İlaçlama

Seferihisar İlaçlama

Selçuk İlaçlama

Tire İlaçlama

Torbalı İlaçlama

Urla İlaçlama

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72