izmir Böcek ilaçlama Fiyatları Medeniyetlerin beşiği İzmir, doğa güzellikleri, turistik beldeleri, kültür ve tarihiyle Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biridir. Yaz aylarıyla birlikte yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan şehirde gerek çevresel faktörlerden, gerekse küresel ısınma ve kentsel dönüşüm nedeniyle çok sayıda böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün.

izmir Böcek ilaçlama Fiyatları ve Hizmeti

Bu böcekler ve haşereler; pire, hamam böceği, örümcek, tatarcık, kırkayak, çıyan, karınca, güve, tahta kurdu, tahta kurusu, kulağakaçan, gümüş böceği, deri böceği, sivri sinek, kara sinek, eşek arısı, tespih böceği, akrep, kene…vb böceklere rastlamak mümkün.

izmir Böcek ilaçlama Fiyatları

izmir Böcek ilaçlama Fiyatları

Böcekler ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları için kişisel olarak müdahale etmek kolay değildir. Çoğunlukla insanlar piyasada satılan çok çeşitli markalara ait ilaçları almakta çareyi bulmaya çalışıyorlar ancak bu ilaçlar sizlere kısmen faydalı olacaktır üç, dört gün sonra bu böceklerle tekrar karşılaşmanız çok büyük olasılık… Bu nedenle bu sorundan tamamen kurtulmak istiyorsanız güvenilir ve kesin sonuç veren şirketlere başvurmanız gerekmektedir. Bu şirketlerin Sağlık Bakanlığınca onaylı ve ilgili kurumların ruhsatlarına sahip olup olmadıklarına dikkat ediniz.

İzmir Böcek İlaçlama, farklı ilaçlar ve önemli teknikler ile en iyi fare ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Buna paralel olarak İzmir böcek ve fare ilaçlama ekiplerinin özel olarak geliştirdikleri ve mekana ya da fare türüne göre değişkenlik de gösterebilen çeşitli metotların ortaya çıktığı uygulamalar da dikkat çeker. Hem ekonomik, hem çok etkili, hem de uzun vadeli sonuçlara sahip ilaçlamalar ile dileyen herkes bu ekiplerden faydalanabilir. Eğer siz de evinizi veya iş yerinizi farelerden kurtarmak istiyorsanız başarılı ve deneyimli çalışma kadromuzla hemen iletişime geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

izmir Böcek ilaçlama Fiyatları ve Özellikleri

İzmir böcek ilaçlama firması olarak garanti sonuç veren ve insan sağlığına, bitkilere, çiçeklere zarar vermeyen güvenilir, yasal mevzuata uygun ilaçlar kullanmaktayız. Bu ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bulunduğunuz ortam için kokulu ilaç tercih edin. Eğer mutlaka alanı terk etmeniz gerekmektedir ve 1-2 saat kapalı tutmanız kesin çözüm için iyi olacaktır. Şayet kokusuz ilaç tercihiniz olursa bulunduğunuz alanı terk etmenize gerek kalmayacaktır.

İzmir böcek ilaçlama fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluğuna, türlerine ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir. İlaçlama yaptırmadan önce mutlaka eşyalarınızın üzerini örtünüz aksi halde eşyaların üzerinde lekeler oluşabilir.

Böceklerin ve haşerelerin yarattığı çok ciddi biyolojik ve psikolojik hastalıklar vardır. Bunların başında böbrek yetmezliği, akciğer kanaması, verem, veba, dizanteri, humma, tifüs, sıtma, fil hastalığı, AIDS, hepatit. Böcek ve haşerelerin bıraktığı psikolojik rahatsızlıklar arasında stress, kaygı bozukluğu, korku, dikkat dağınıklığı, algı bozukluğu..vb hastalıklar ortaya çıkabilir.

İzmir böcek ilaçlama şirketi, hizmetlerini hiç aksatmadan gerekli tüm önlemleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden böcek ve haşerelere karşı, uzman ve eğitimli ekibiyle, kaliteli ilaçlarıyla mücadele etmektedir.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72