Haşerelerden kurtulmak ve hijyenik bir ortam oluşturmak elinizde. Sadece tek bir telefon ile haşere derdiniz hem ev de hem de iş yerinizde bitiyor. Yapılacak ilaçlama ile haşere türü ne olursa olsun sonsuza kadar ortadan kaldırmanız mümkündür. Önemli olan ilaçlamanın doğru tekniklerle uygun ilaçlarla yapılmasıdır. Yılların deneyimli firması Güneş Böcek İlaçlama sizlere donanımlı ekibiyle garantili ilaçlama hizmetini anında sunmakta ve sizi bu haşerelerden sonsuza kadar kurtarmaktadır. İşyeri ilaçlama servisi ile haftanın 7 günü 24 saati Güneş Böcek İlaçlama servisini arayabilirsiniz.

İşyeri İlaçlama Servisi

İşyeri İlaçlama

İşyeri İlaçlama

Tıpkı evimiz gibi işyerlerimizi de mutlaka düzenli olarak ilaçlatmamız gerekir. Çünkü hiç farkında olmadığımız bir anda ev ya da iş yerlerimize giren haşereler bıraktıkları dışkı ve salgılar ile ciddi boyuta varan hastalıklara sebep olabilmekteler. Fare ya da hamam böceği hibi haşereler özellikle kanalizasyon ve lağım gibi yerlerden taşıdıkları mikrop ve bakterileri yiyeceklerimize bulaştırıyor, gıda zehirlenmesi gibi ciddi sağlık problemlerini ortaya çıkarabiliyorlar. Akrep ya da çıyan gibi canlılar ise zehirlidirler ve zehirlerini bulaştırdıkları takdirde hem felç hem de ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarırlar.

İlaçlama iş yeri gibi, evlere, hastanelere, alışveriş merkezlerine, pastanelere, dükkanlara, mağazalara ve aklınıza gelebilecek daha pek çok yere yapılmaktadır. İlaçlama jel, kokulu, kokusuz, sıvı ve fare ilaçlama teknikleri ile yapılmaktadır. Hangi ilaçlama türü ile işlem yapılacağı haşere türüne göre farklılık gösterecektir. Tehlikeli haşereler arasında; akrep, karınca, arı, sivri sinek, kara sinek, çıyan, kırkayak, danaburnu, deri böceği, tespih böceği, hamam böceği ve türevleri bulunmaktadır. Bu tehlikeli haşerelerden en hızlı ve garantili şekilde kurtulmak için ilaçlama yapılmalıdır.

Yılların deneyimli firması Güneş Böcek İlaçlama, yaptığı ilaçlamalar ile İzmir, İstanbul ve Kocaeli’de tüm ilçe ve semtleri bu sıkıntıdan kurtarmaktadır. Güneş Böcek İlaçlama, uzman kadrosu ile ilaçlama işlemini her yere götürmektedir. Sadece tek bir telefon ile İzmir, İstanbul ve Kocaeli’nin her yerinde kaliteli ve garantili ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir. Siz de haşerelerde sorun yaşıyor ve işyeri ilaçlama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız hemen Güneş Böcek İlaçlama ile irtibata geçin, haşere sorununuz son bulsun.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72