Sağlığı tehdit eden haşerelerle mücadelede yıllardır olduğu gibi en etkili yöntem böcek ilaçlamadır. Böcek ilaçlama işlemi alanında uzman bir kadro tarafından yapılmalıdır. Evlerde olduğu kadar işyerlerinde de ilaçlamada önemi büyüktür. İşyerlerinde ağırladığınız misafirleriniz hijyene son derece dikkat edecektir. Bu nedenle işyerlerinin temiz olması sizin yararınıza olacaktır. İşyeri böcek ilaçlama işlemini yıllardır Kocaeli, İzmir, İstanbul’da tüm ilçe ve semtlerde yerine getiren Güneş Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama işlemini baştan sona gerçekleştirmektedir.

İşyeri Böcek İlaçlama Servisi

İşyeri Böcek İlaçlama

İşyeri Böcek İlaçlama

İşyerleri günlük olarak ziyaret edilen, hem müşteri hem misafir bazında temiz olmayı gerektiren yerlerdir. İşyerleri mağaza gibi olabileceği gibi büro şeklinde de olabilir. Her ne türde olursa olsun mutlaka ilaçlamanın yapıldığı temiz yerler olmalıdır. İnsanların işyerinize yeniden gelmesini istiyor ve tercihlerini hep sizden yana kullanmalarını istiyorsanız mutlaka ilaçlama yaptırmalısınız. İlaçlama jel, kokulu, kokusuz, sıvı ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Uygulanacak ilaçlama türü haşere problemine göre farklılık göstermektedir.

Evlerde olduğu kadar işyerlerinde de sıklıkla karşılaşılabilen haşereler çok çeşitlidir. Bunlar arasında; siyah sinek, sivri sinek, arı, karınca, akrep, çıyan, kırkayak, bit, pire, güve, kene ve daha pek çok çeşit mevcuttur. Bunlardan kurtulmak ve ortamda hijyen sağlamak için mutlaka ilaçlamanın yapılması gerekir. Ortamda yiyecek varsa ya da yemekhane, lokanta gibi yerlerde hamam böceği ve farelerin görülme riski yüksektir. Yediğimiz besinlerle beslenen bu tip haşereler yiyeceklerin üzerine dışkı ve salgı bırakmasıyla beraber zehirlenmelere neden olmaktadırlar.

Akrep, çıyan gibi haşereler sokmakla beraber zehir bulaştırmakta ve kişiyi felç edecek sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu tip haşereleri ortadan kaldırmak için yapılacak ilaçlama çok kapsamlı olmalıdır. Köşe bucak her yer ilaçlanmalı ve işyeri steril bir hale getirilmelidir. Sektörü ne olursa olsun işyerlerinde haşere sorunu ortaya çıkmadan rutin ilaçlama yapılmalıdır. Çünkü haşereler genellikle yumurta bırakarak çoğalırlar ve siz haşereleri öldürseniz bile yumurtaların çoğalma riski çok olacaktır. İşyeri böcek ilaçlama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Kocaeli, İzmir ve İstanbul’da tüm ilçelerde faaliyet gösteren Güneş Böcek İlaçlama firması ile irtibata geçebilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72