İnsanlara bulaşan pireler yapı olarak küçük yapıdadır ve bulaştığı kişinin ısısına göre kendini ayarlar. Delici iğneler bulunan ağzıyla bulduğu noktayı önce salgısıyla uyuşturur ve kanı emmeye başlar. İnsan kanıyla beslenen pireler yavrularını kuytu köşelere bırakırlar. Evlerinizi, bahçelerinizi, iş yerinizi pirelerden temizlemek istiyorsanız İstanbul Pire İlaçlama servis ağıyla sizlere en iyi şekilde hizmet veriyor.

Pireler şirketlerin, mağazaların depolarında, bodrum ve zemin katlarında yaşarlar. Karanlık ve sıcak yerleri severler. Pireler soğuk yerlerde yaşayamazlar. Evcil hayvanların beslendiği evlerde çok çabuk bulaşırlar. Kırsal bölgelerde ise ahırlarda, toprak altında, kümes hayvanlarında ortaya çıkarlar. Fark edilmediği takdirde insandan ve hayvanlardan aldığı hastalıkları bir başkasına taşıyabilir. Pirelerin çeşitleri vardır. Kedi piresi, köpek piresi, insan piresi, pamuk piresi, toz piresi vb. Hızlı bir şekilde ürerler.

İstanbul Pire İlaçlama

İstanbul Pire İlaçlama

İstanbul Pire İlaçlama

Küçük oldukları için fark edilmeyen pireleri nasıl bulabiliriz? Ne yazık ki evde pire olup olmadığını anlamak gerçekten çok zordur. Kişiye bulaştığında şiddetli bir kaşıntı ve kızarıklık sonucunda ortaya çıktığı anlaşılabilir. Pireleri kişisel olarak kendi yöntemlerimizle yok etmemiz zordur. Bunun için profesyonel uzmandan destek almak gerekmektedir. Bu konuda piyasada bir çok isimlerde böcek ilaçlaması yapan ilaç firmaları bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığınca yasalara uygun olarak onaylanmış ilaçları kullanan firmalara danışmak pirelerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

İstanbul Pire İlaçlama tüm ilçelere rahatlıkla, sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Kokulu ve kokusuz olarak kullanılan ilaçlar kişilerin tercihine göre belirlenir. Şayet ev veya iş yeri terk edilebilecekse kokulu ilaçlar kullanılır fakat terk edilmesi mümkün değilse kokusuz ilaçlar kullanılır.

Önlem alınmadığı takdirde pirelerden kaynaklanan virüsler nedeniyle kişilerde astım,  alerjik reaksiyonlar, tifüs, verem gibi hastalıklara neden olabilirler.

Pireler hızlı hareket eden ve zıplayan parazitlerdir. Halı, çarşaf ve nemli yerlere yavruları bırakırlar. Pireler çöplerin ve tozların olduğu yerlerde de barındıkları için evlerinizde çöp bırakılması tehlikelidir bu yüzden çöplerinizi günlük olarak atmanız ve bekletmemeniz gerekmektedir.

Pirelere çözüm bulunmadığı takdirde kişileri gerek biyolojik gerekse psikolojik olarak olumsuz yönde etkileyebilirler. Bu nedenle en kısa sürede profesyonel bir ekipten destek almanız gerekir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72