İstanbul fare ilaçlama hizmetimiz 7/24 devam ediyor. Türkiye’nin ekonomik, turistik, finans getirisinin yüksek olduğu İstanbul’da özellikle yaz aylarının gelişiyle birlikte ilaçlanmadığı zamanlarda bir çok böcek çeşitlerine maruz kaldığı gibi değişik fare türleri de ortaya çıkmaktadır. Hızla büyüyen ve değişen şehirde alt yapı sorunun sekteye uğraması sebebiyle de oluşan sel afetlerinde patlayan kanalizasyonlardan çıkan lağım farelerinin de çıkmasına neden olup şehrin bir köşesine yayılmasına sebebiyet vermektedir. Şehrin mahallelerine özellikle böcek ilaçlama uygulanırken fare ilaçlama konusunda gerekli önem verilmemektedir.

İstanbul fare ilaçlama

Fareler şirketlerin, evlerin bodrum ve zemin katlarını kendilerine yaşam alanı olarak seçerler. Karanlık yerleri severler. Eski bir yöntem olan fare kapanları artık bu soruna çare olmamaktadır. Özellikle çocuklu ailelerin marketlerden aldığı fare zehirleri çocuklar açısından tehlikeli olduğu gibi farelerin tamamen yok olmasını sağlamaz.

İstanbul Fare İlaçlama 7/24 saat boyunca sizlere en iyi hizmeti vererek sizleri bu sorundan en kısa sürede kurtarabilmektedir.

Fareler Myomorpha alt sınıfındandır. Memeliler olmak üzere bir çok ev fareleri de bu gruba dahildir. Fareler duyularını ve beyinlerini kullanabilen canlılar olduğu için insanlara benzeyen tek canlı hayvanlardır. Bu nedenle bilim adamları araştırmalarında fareleri kobay olarak kullanmaktadırlar.

Fareler kemirgen oldukları için kemirecekleri noktaları saldıkları salya ile uyuşturarak kemirirler. İnsanların ağız, burun ve kulak bölgelerini kemirmeyi severler. Çok ciddi biyolojik vakalara neden olan fareler önlem alınmadığında gittikçe çoğalacak ve önüne geçilmez ciddi durumların ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Farelerin sıkça yaydığı hastalıklar arasında, kara ölüm olarak da adlandırılan ve Ortaçağda ortaya çıkan veba günümüzde hala tehlikeli bir hastalıktır. Hıyarcıklı veba de denilen bu hastalık Asya ve Afrika’da sıkça görülse bile zamanla evrim geçirerek tehlikeli boyutlara tekrar ulaşma riski vardır. Tedavi edilse dahi ölüm oranı %70’dir. Diğer bir hastalık virüsü ise hantavirüstür bu virüs bulaştığında çok tehlikeli olmasa dahi önemsendiğinde ciddi sorunlara yol açabilir. Belirtileri yorgunluk, ateş, kas ağrıları, bulantı ve kusmadır. %10’luk bir ölüm riski bulunmaktadır. Diğer bir virüste leptospirozdur. Bu virüs bulaştığında ortaya çıkan belirtiler ateş, akciğerlerde kanama, menenjit, böbrek yetmezliği, baş ağrısıdır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72