İstanbul

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Türkiye'nin lider haşere ilaçlama firması

Firmamız, böcek ve fare gibi kemirgenlere karşı sürdürdüğü mücadelede sektörü öncü firmalarındandır. İstanbul, İzmir ve Kocaeli şubelerimizle günün her saati tüm haşere türlerine karşı böceklerle mücadele hizmeti sunmaktayız. İstanbul Böcek İlaçlama şirketimiz, diğer şirketler arasında en ekonomik fiyatları ile garantili hizmeti sunmaktadır.

Mücadele hizmetleri sonrası tüm resmi belgelerini müşterilerimize sunmaktayız. Haftanın her günü ve günün her saati istediğiniz saatlerde haşerelere karşı etkin mücadele teknikleri hizmeti alabileceğiniz şirketimiz, araçlı servisleri ile randevu taleplerinizi karşılamaktadır.

Böcek İlaçlama

Firmamız, böcek ve fare gibi kemirgenlere karşı sürdürdüğü mücadelede sektörü öncü firmalarındandır.  İstanbul, İzmir ve Kocaeli şubelerimizle günün her saati tüm haşere türlerine karşı böceklerle mücadele hizmeti sunmaktayız. İstanbul Böcek İlaçlama şirketimiz, diğer şirketler arasında en ekonomik fiyatları ile garantili hizmeti sunmaktadır.  Mücadele hizmetleri sonrası tüm resmi belgelerini müşterilerimize sunmaktayız. Haftanın her günü ve günün her saati istediğiniz saatlerde haşerelere karşı etkin mücadele teknikleri hizmeti alabileceğiniz şirketimiz, araçlı servisleri ile randevu taleplerinizi karşılamaktadır.

Neden Böcek İlaçlama Yapılmalıdır?

Firmamız,  İstanbul genelindeki tüm ilçelerimizde ve semtlerinde sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Haşere ve böceklerle mücadele ekibi olarak, tüm yaşam alanlarınızda sizlerin sağlığını ciddi tehdit eden ve korkutan her türlü haşere, böcek ve kemirgenlere karşı mücadelemizi profesyonelce sürdürmekteyiz. Bildiğiniz üzere, haşereler, böcekler ve fare gibi kemirgen canlılar, insanların yaşam alanlarında yuvalanarak, ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadırlar. Bu tür canlılardan insanlara çok sayıda hastalık geçebildiği gibi, maalesef bazı durumlarda ölümcül sonuçlara da sebebiyet vermektedirler. Bu canlılardan insanlara geçen hastalıkların başında ise verem, tifüs, veba, dizanteri, parazit hastalıkları, cilt hastalıkları, sıtma, humma gibi hastalıklar yer almaktadır. Bu gibi hastalıkların oluşma ihtimalinden dolayı böcek ilaçlamanın önemi oldukça büyüktür. Çünkü ancak bu şekilde olumsuz sonuçların önüne geçmek mümkün olacaktır. İster açık alanda ister kapalı alanda olsun firmamız bu tür haşerelere karşı etkin şekilde kontrol hizmeti sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemlerimiz

Firmamızca böcek ve haşereleri etkisiz kılmak için kullanılan yöntemlerimiz; Jel, SıvıKokusuz, Kokulu ilaçların kullanıldığı teknikler ve fare istasyonlarıdır. Ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak özenle hazırlanan böcek ilaçlarımız şirketimizin tüm şubelerinde kullanılmaktadır. Bu ilaçları uygulayan ekibimiz ise ziraat mühendislerimizden aldıkları eğitimlerle uzman seviyesindedir. Uyguladığımız etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktayız. Bu şekilde evlerinizde ya da iş yerlerinizde yaşadığınız her türlü haşere ve böcek problemiyle profesyonel anlamda mücadele etmekteyiz.

Servisimizin mühendisleri tarafından tasarlanmış olan ilaçlarımız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler bırakmayan ilaçlardır. Servisimiz bu şekilde sağlığınızı korumayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve bakanlıktan onaylı ilaçlarımızla böcek, haşere ve kemirgen problemlerinizden kısa sürede kurtulmanız mümkündür.

Zararlı Haşere ve Fare Türleri

Haşere, böcek ve fare türleri yüzlercedir. İlaçlama ihtiyacı duyulan böcek ve haşere türlerinin öne çıkanları ise şu şekildedir:

Gümüş böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, hamam böceği, , tesbih böceği, Alman hamam böceği. Kulağakaçan böceği, tahtakurdu, karafatma, uyuz böceği, tahtakurusu, kırkayak, kakalak, halı böceği, kene, bit, sivrisinek, mite, örümcek, karınca, akrep, yaban arısı, pire, salyangoz, çekirge, tatarcık, sinek, eşek arısı, kertenkele, fındık faresi, çatı faresi, ev faresi, pamuk faresi, lağım faresi, yılan, sıçan, çıyan ve güve.

Tüm bu zararlı böceklerden kurtulmanız firmamızdan alacağınız temizleme ve kontrol hizmetiyle son derece kolay ve garantilidir. Tecrübeli ilaçlama ekiplerimiz ve etkili ilaçlama yöntemlerimiz ile kısa sürede kalıcı ve garantili çözümlere ulaşmakta ve sizleri bu mağduriyetten kurtarmaktayız. Güneş İlaçlama firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde günün her saatinde faaliyetini sürdürmektedir.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün

İstanbul Böcek ilaçlama Hizmetleri Hakkında Merak Edilenler

İstanbul’da ilaçlama firmalarından hizmet alırken nelere dikkat etmeliyim?

Profesyonel firmaların kalitesi, haşere mücadelesinde önemli bir yer tutar. Ancak yalnızca haşere mücadelesi değil, sağlığınız da, ilaçlama firması tercihiniz doğrultusunda etkilenecektir. Bu nedenle öncelikle firmanın güven arz etmemesi ya da çelişkili bilgiler vermesi durumunda, kesinlikle tercih edilmemesi gerektiği unutulmamalıdır. İlaçlama hizmeti alacağınız firmaların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığı hakkında bilgi almalısınız. Ayrıca ilaçlama sertifikasına sahip olup olmadıkları da yine dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir.

İstanbul ilaçlama servisleri hangi haşereler ile mücadelede hizmet vermektedir?

Parazitler, zehirli böcekler, kemirgenler ve giderlerde yaşayarak zararlı mikroorganizmaları taşıyan böcekler olmak üzere genel olarak dört gruba ayrılan zararlılar, sağlık açısından bir tehdit oluşturur. İstanbul Böcek İlaçlama servisi olarak, tüm zararlı canlılara karşı kaliteli hizmet veren firmamız, her zararlı canlı grubuna özel ilaçlar kullanarak tüm haşere türüne karşı mücadele verebilmektedir. İstanbul haşere ilaçlama firmaları içinde lider olan şirketimiz, haşereler ile mücadele uygulamalarında ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Evimde evcil hayvan var. Böcek ilaçlama yaptırırsam, zararı olur mu?

Evcil hayvanlar, böcekler için uygulanan ilaçlardan insanlar kadar etkilenmektedir. Bu nedenle özellikle sıvı uygulamalard, evcil hayvanların, ortamdan çıkarılması gerekmektedir. Püskürtme veya buharlama yöntemi ile yapılan sıvı ilaçlamalarda, evcil hayvanların ulaşabileceği alanların ıslak bezle temizlenmesi gereklidir. Bu alanda bilinçli olmayan firmalar tarafından hizmet aldığınızda, evcil hayvanlarınızın ciddi zararlar görebileceğini unutmayın.

Böcek ilaçlama için bir firmadan hizmet almak şart mıdır?

Haşereler ile mücadele dikkatli yapılmalıdır. Böcek türlerine göre özel uygulama yapılması gerektiği gibi, kullanılan ilaçların da profesyoneller tarafından uygulanması önemlidir. Gerek pire gibi kurtulması zor olan haşerelerde, gerekse hamam böcekleri gibi her alanda görülebilen zararlılardan kurtulabilmek için yapılan işlemlerde uzmanlar tarafından hizmet alınması önemlidir. Bireysel olarak yapılan uygulamalar, çoğunlukla maddi zararla sonuçlandığı gibi, insan sağlığına da zarar verebilmektedir.

Böcek ilaçlama firmasından hizmet aldım, ancak çözüm olmadı. Ne yapmalıyım?

Böcek ve haşerelerle mücadele uygulamalarında, genellikle tek işlemde çözüm sağlanmaktadır. Ancak bu durum, işlemi yapan firmanın kullandığı ilaçların kalitesine ve ortamdaki haşere türünün yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Bu nedenle, hizmeti almadan önce, firmadan bu konuda bilgi istemek gerekir. Ayrıca garantili hizmet sunan şirketleri tercih etmekte de son derece önemlidir. Garanti veremeyen firmalar, çoğunlukla kalitesiz ilaçlar kullanmaktadır ya da tecrübeli değildir. Ancak, bunlara dikkat edilmeden böcek ya da fare kontrol hizmeti alındıysa, firma hakkında şikâyette bulunabilir. Bunun yanı sıra haşere ya da kemirgen sorununu çözmek için garantili hizmet veren bir firma tarafından hizmet alınmalıdır.

İstanbul’da böcek ilaçlama maliyeti nedir?

Böcek ilaçlama fiyatları İstanbul ilinde, uygulamayı yapan firmaya göre değişiklik gösterebilir. Ancak tek kıstas bu değildir. Uygulama alanı, kullanılan ilaçlar, haşere türü ve haşerenin yoğunluğu gibi noktalar da önemlidir. Zira haşere ilaçları pahalıdır ve dozları alanın büyüklüğüne göre ayarlanır. Bunun yanı sıra, merkeze uzak olan ilçelerde servis ücreti de oluştuğundan, fiyatlar artış gösterebilmektedir. İstanbul’un her ilçesinde şubesi bulunan şirketimiz, her ilçe ve semt için ekonomik ve uygun fiyatla hizmet sunmaktadır. İstanbul’da böcek ve haşerelere yönelik mücadele yapmadan önce şirketimizin verdiği hizmetlere, kalitesine ve sahip olduğu belgeler ile sunduğu avantajları mutlaka incelemenizi öneririz.

Böcek İlaçlama İstanbul, sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmektedir. Ayrıca sağlığınızı koruma altına almayı hedefleyen güvenilir hizmetleriyle, böcek problemlerinizde gönül rahatlığıyla yardım talebinde bulunabileceğiniz öncül ilaçlama firmalarından biridir. Olası böcek, haşere ve kemirgen problemlerinizde, zaman kaybetmeden servisimizi arayabilir, 7/24 ekonomik ve güvenilir ilaçlama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde sabit fiyatlar ve zamanında servis garantisi

Avcılar İlaçlama

Adalar İlaçlama

Arnavutköy İlaçlama

Ataşehir İlaçlama

Bağcılar İlaçlama

Bahçelievler İlaçlama

Bakırköy İlaçlama

Başakşehir İlaçlama

Bayrampaşa İlaçlama

Beşiktaş İlaçlama

Beykoz İlaçlama

Beylikdüzü İlaçlama

Beyoğlu İlaçlama

Büyükçekmece İlaçlama

Çatalca İlaçlama

Çekmeköy İlaçlama

Esenler İlaçlama

Esenyurt İlaçlama

Eyüpsultan İlaçlama

Fatih İlaçlama

Gaziosmanpaşa İlaçlama

Güngören İlaçlama

Kadıköy İlaçlama

Kağıthane İlaçlama

Kartal İlaçlama

Küçükçekmece İlaçlama

Maltepe İlaçlama

Pendik İlaçlama

Sancaktepe İlaçlama

Sarıyer İlaçlama

Silivri İlaçlama

Sultanbeyli İlaçlama

Sultangazi İlaçlama

Şile İlaçlama

Tuzla İlaçlama

Ümraniye İlaçlama

Üsküdar İlaçlama

Zeytinburnu İlaçlama

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72