istanbul Böcek ilaçlama Fiyatları Dünyanın ve Türkiye’nin en kalabalık ve en büyük metropol şehirlerinden biri olan İstanbul’a her mevsim yerli ve yabancı turistlerin gelmesi, küresel ısınma, oluşan çevre kirliliği sebebiyle çok sayıda ve türde böceklere, haşerelere ve fare gibi kemirgenlere rastlamak mümkün…

istanbul Böcek ilaçlama Fiyatları

istanbul Böcek ilaçlama Fiyatları

Şehirde çok sayıda okul, iş yeri, restoran, alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, fabrikalar, parklar, bahçeler, mesire alanları bulunduğu için bu böcek ve haşerelerin her mevsim öncesi rutin olarak ilaçlanması gerekmektedir. Çünkü çabuk çoğalıp yayıldıkları için müdahale etmek güç olabilir.

istanbul Böcek ilaçlama Fiyatları

Kişisel yöntemlerinizle böceklere ve haşerelere karşı mücadele etmeniz imkansızdır. Garanti ve kesin sonuç almak istiyorsanız mutlaka İstanbul Böcek ilaçlama Şirketiyle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Böcek ve haşerelere karşı önlem almadığınız takdirde yakalanacağınız hastalıklar; böbrek yetmezliği, akciğer ödemleri, lenf ödemleri, sıtma, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları, verem, veba, dizanteri, tifüs, hepatit..vb hastalıklardır.

Piyasada çok sayıda ilaçlama şirketleri bulunmaktadır ancak bu şirketlerin çoğu yasal kurallara uymayan, insan sağlığına zararlı olan ilaçları kullanmaktadırlar. Kullanılan ilaçların mutlaka Sağlık Bakanlığınca onaylı olması gerekmektedir.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da,  en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse İstanbul Böcek İlaçlama Şirketidir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluğuna, türüne ve ilaçlanacak olan alanın metrekaresine göre değişim gösterebilir. Bu konuda uzman ve eğitimli ekibimiz sizlere bilgi verecektir.

Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçların insan sağlığına, bahçedeki bitki ve çiçeklere, hayvanlara karşı hiçbir zararı yoktur tamamen  böcek ve haşereleri hedef alarak üretilmiştir. Ancak ilaçlama yaptırmadan evvel mutlaka eşyalarınızın üzerini örtmeniz gerekmektedir aksi halde eşyaların üzerinde leke bırakabilir.

 

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72