Çeşitli salgın hastalıkların yayılmasına neden olan böcekler, insanlara maddi ve manevi anlamda zarar vermektedir. İncirli böcek ilaçlama servislerimiz, bu semtteki böcek sorununuza çözümler üretmektedir. Bakırköy ve İstanbul genelinde kaliteli hizmetler vermekteyiz. İncirli böcek ilaçlama firmaları arasında, ekonomik fiyatlarımız ve garantili işlemlerimizle en çok tercih edilen firmayız.

Böceklerin Zararları Nelerdir?

Böcekler, pis alanlarda yuva yaparlar. Yuva yaptıkları alanlardaki bakteri, mikrop ve virüsleri üstlerinde taşırlar. Besin aramak için yaşam alanlarımıza girdiklerinde, bu bakterileri de yaşam alanlarımıza sokarlar. Salyalarını ve dışkılarını yiyeceklerimize, eşyalarımıza bırakarak, bakterilerin yayılmasını sağlarlar. Bıraktıkları bakteriler, vücut direncimizin düşmesine neden olmaktadır. Temas yolu ile çeşitli hastalıkların yayılmasını bu şekilde sağlarlar. Salgın hastalıkların yayılmasını, kan yolu ile de sağlayabilmektedirler. Bazı böcek türlerinin beslenme alışkanlığı, kan emme yolu ile olmaktadır. Hem hayvanların, hem de insanların kanını emdikleri için hayvanların taşıdıkları hastalıkları da insanlara bulaştırabilirler.

Evlerimizde, çalışma alanlarımızda böceklerin olması, psikolojimizi bozmaktadır. Kötü görüntüleri nedeniyle, yaşam alanlarımızda huzursuzlaşmamızı sağlamaktadırlar.

Bazı haşere türleri, evlerimizde ahşap ürünleri yiyerek beslenmektedir. Bazıları ise, yünden ve iplikten oluşan ürünleri yerler. Bu böcekler, bize maddi açıdan zarar verirler. Personellerimiz, tarlalarda ve bahçelerde de çiftçileri maddi zarara sokan haşereler ile mücadele etmektedir. Haşerelerin bazıları, beslenmesini bitkilerler sağlamaktadır.

Maddi ve manevi anlamda bize zarar veren, yalnızca böcekler değildir. Fareler de insanlara birçok açıdan zarar verebilmektedir. Bu yüzden fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

İnsanlara Zarar Veren Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği, mayt, çatı faresi, sinek, lağım faresi, karınca, kulağakaçan böceği, teşbih böceği, çekirge, ev faresi, sivrisinek, uyuz böceği, tahtakurdu, kırkayak, halı böceği, kene, Alman hamam böceği, kör fare, mite, örümcek, sıçan, yaban arısı, eşek arısı, akar, kakalak, hamam böceği, bit, Amerikan hamam böceği, gümüş böceği, tahtakurusu, yılan, kertenkele, fındık faresi, salyangoz, tatarcık, çıyan, karafatma, akrep, güve, pire, pamuk faresi.

İncirli böcek ilaçlama hizmetlerimiz, bu böcek ve kemirgen türlerinin tümünü kapsamaktadır. Zararlı canlıları yaşam alanlarınızda sağlığınıza zarar vermeyecek ilaçlarla, güvenli olarak uzaklaştırmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden ulaşarak, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72