Genel

İlaçlama Teknikleri Ve Çözümler

By 14 Ekim 2014No Comments

İlaçlama teknikleri ve çözümler tüm haşere ve kemirgenler için geçerlidir. Dünyamız üzerinde milyonlarca böcek türü yaşamaktadır. Bunlardan bazıları da evlerimizde karşılaşmaktayız. Böceklerin olması tabi ki doğanın dengesini sağlamaktadır ancak evimizde olması doğanın gereği olmadığı aşikârdır. En çok karşılaştığımız böcek ya da haşere türleri pire, bit, tahtakurusu, hamam böceği, kara böcek, kalorifer böceği, kertenkele, çiyan, kırkayak, tahta kurdu, akrep, fare haşereleridir. Haşere sorunu yaşanan alanlarda haşere ile mücadele kapsamında haşerelerden kurtulmak için tek mümkün yol haşere ilaçlamadır.

  • Haşere ilaçlama yetkin kişiler tarafından doğru şekilde yapılmalıdır. Bilinçsiz yapılması hem sonuçsuz kalır hem de bireyin kendine zarar vermesine neden olur.
  • Haşere zararları vakit kaybettikçe artmaktadır bu bağlamada geç kalınmayıp haşere ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçilmesi gereklidir.
  • Belirlenecek haşere ilaçlama firmaları uzman kadro sahibi, güvenilir olması gereklidir. Haşere ilaçlama firmaları haşere ile mücadele de en çok sıvı ilaç kullanmaktadır.
  • Kokulu sıvı ilaç ve koksuz sıvı ilaç olmak üzere uygulanmaktadır. Sıvı ilaçlama teknikleri ULV yöntemi denilen buhar makinesi ile ve püskürtme yöntemi dediğimiz pompa ile uygulanmaktadır.

Yaşamımızda olmaması gereken haşerelerden biri de farelerdir. Böcek ilaçlama şirketleri tarafından geliştirilen fare istasyonları ile yaptığımız fare ilaçlama operasyonunda kansız ve kısa süren bir çalışma sunmaktayız.

Haşere İle Mücadele

Haşere ile mücadele, haşerelerden kurtulmak için başvurulan yöntemlerin tümünü kapsar. Elbette bu yöntemlerden kastımız ilkel ve çağdışı metotlar değil profesyonel tekniklerdir. Haşere ile mücadele kapsamında yapılan sıvı ilaçlar alana göre ve haşerenin cinsine göre değişmektedir. Sıvı ilaçlama dışında haşerelerden kurtulmak için jel ilaçlama yapılır enjeksiyon yardımı ile haşerelerin geçiş yollarına sürülür. Jel ilaçlama hamam böceği ve kalorifer böceği için yapılır. Ayrıca fare sorunu yaşanan alanlarda tablet uygulaması yapılır. Tablet zehirlidir haşere ilaçlama şirketleri tarafında uygun yerlere yerleştirilir. Fare yedikten sonra 15 dk içinde ölümü gerçekleşir ya da su ihtiyacından kanalizasyona yönelir su içer içmez ölür.

Güneş İlaçlama Şirketi

Sektörde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile hareket eden firmamız kurumsallığının yanında sektörde profesyonelliğini de konuşturmaktadır. Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları kullanan firmamızda görev alan bütün personeller böcek ilaçlama konusunda eğitimlidir. Maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullanarak yapılan operasyonumuzdan faydalanmak için iletişim numaralarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72