İlaçlama hizmeti alırken nelere dikkat etmeliyim? Diyenler için öncelikle bu konuda ilaçlama hizmeti veren firmaların sahip olmaları gereken özellikler hakkında bilgi sahibi olmalıyız. Çünkü bahsettiğimiz gibi ilaçlama hizmeti son derece hassas bir konudur. Sağlığınızı tehdit eden haşerelere karşı kalıcı çözümler üretemeyen firmalar haşereyi değil yok etmek sayısının giderek çoğalmasına neden olur. Kendilerini ödediğiniz ekonomik giderin zararı ile karşılaşmamanız adına şirketin güvenilir olduğundan emin olmak için iyi bir araştırma yapmalısınız. Böcek ilaçlama uygulamalarında sektöründe 1 numaralı ismi olan Güneş İlaçlama firmamıza irtibat numaralarımızdan günün her saati ulaşabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

İlaçlama Firmalarının Sahip Olması Gereken Özellikler

İlaçlama firmalarının sahip olması gereken özelliklerin başında sizlere güven vermesi gelir. Piyasada amatör ve ilkel yollar ile böcek ilaçlama uygulaması yapan yerlerin varlığı mevzu bahis iken şirketler ile irtibata geçerken dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet verecek güvenilir bir firmanın; hem operasyon ekibine hem de çağrı merkezinden insanlara danışmanlık ve sipariş hizmeti veren çalışanlarına böcek, haşere ve kemirgen gruplarının ilaçlanması konusunda eğitim vermek zorunludur. Günümüz itibariyle modern ilaçlama cihazları ve modern işlemler ile üretilen aynı zamanda insan, hayvan sağlığına ve tarım alanlarında uygulandığında bitkilere, tarım ürünlerine herhangi bir zararı olmayan ilaçlar kullanılmalıdır. Hala ilkel bir takım yöntemlerle, özellikle fare ilaçlama hizmetinde eski usul fare kapanı benzeri uygulamalar yapan firmalardan uzak durmalısınız.

İlaçlama Hizmetinin Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İlaçlama hizmetinin fiyatları neye göre belirlenir? Böcek ilaçlama konusunda hizmet almayı düşünenlerin en çok ilgilendiği detaydır. Çünkü kullanıcılar ekonomik fiyata kaliteli ilaçlama hizmeti almayı arzular. Dolayısıyla özellikle bu konuda hizmet vermekte olan firmalar müşteri odaklı fiyatlar belirmeye yönelik çalışmalar yürütmektedirler. Genel olarak firmaların ilaçlama hizmetlerinin fiyatlarını belirlerken esas aldıkları hususlar şunlardır:

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare bazında büyüklüğü,
  • İlaçlama yapılacak yerdeki böcek, türleri ve yoğunlukları ( birden fazla böcek türü olabilir. Bu durum birkaç çeşit ilaçlama yöntemi gerektirebilir.)
  • İlaçlama esnasında kullanılacak olan cihaz, ekipman ve teçhizatın cinsi, modeli vs.
  • Böcek ilaçlamada ilaç olarak kullanılacak olan kimyasalın miktarı,

Tüm bunlar yapılacak olan böcek ilaçlamasında fiyatı belirleyen en önemli unsurlardır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72