Kurumsal firmamızın İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu böcek ilaçlama şubemizin çatısı altında uzun süredir güvenle faaliyetlerini sürdüren Hasköy Böcek ilaçlama servisimiz, fare, kene, pire, hamamböceği, kalorifer böceği, kırkayak, lağım faresi gibi pek çok zararlı canlı türlerini etkisiz hale getiren Hasköy servisimiz, 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Pire ve Hamamböceğinin istila ettiği yerleşim bölgelerinden biride Hasköy ve civarıdır. Çağrı merkezimize gelen şikayetler doğrultusunda, bölgede aynı zamanda pek çok kemirgen türü de bulunmaktadır. Haşerelere karşı alınması gereken önlemlerin başında kuşkusuz ilaçlama gelmektedir. Ancak ilaçlama hizmeti, evde ilkel ve amatör yöntemlerle uygulanabilecek bir işlem değildir. Bu konuda alanında uzman kişi ve kurumlardan profesyonel destek alınması gerekmektedir.

Hasköy haşere ilaçlama servisimiz ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızdadır.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Hastane, okul, yurt, dershane, ev ve iş yerleri, otel, pansiyon, mağaza, dükkan, fabrika, atölye, fırın, pastane, restoran, lokanta, çay bahçesi, park alanları, bahçeler, otopark, otobüs terminali, otobüs, gemi, yat, feribot, tekne, deniz otobüsü, deniz taksisi,  ambar, ağıl, ardiye, müştemilat, şantiye, bina, site, depo, bodrum, düğün salonları, sinema salonları, konferans salonları, sosyal tesisler, müze, kültür sanat merkezleri, toplu taşıma araçları (metrobüs, otobüs, tramvay, özel halk otobüsleri, Belediye otobüsleri, dolmuş, minibüs) Taksi ve taksi durağı ve daha çok alanda haşerelerin ulaştığı her noktada sizlere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Haşerelere karşı Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Sıvı İlaçlama, Jel ilaçlama, Kokulu ilaçlama, Kokusuz İlaçlama, Fare İstasyonları. Kullandığımız bu yöntemler sayesinde garantili ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde haşerelerden sizleri koruyoruz.

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat, Garantili İlaçlama

Müşteri temsilcimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Leke ve iz bırakmayan ilaçlarımız, doğaya ve çevreye dosttur. İlaçlama sektörünün lider ismi olan Hasköy Böcek İlaçlama servisimiz sizlere kaliteli hizmet vermek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72