Mikrop yuvalarından, yaşam alanlarımıza geçiş sağlayan böceklerden kurtulmak için uzman firmalardan yardım almanız gerekmektedir. Harbiye böcek ilaçlama firmaları arasında, tercihinizi kaliteli hizmet veren firmalardan yana kullanmak istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz. Şişli ilçesinde şubesi bulunan ve Harbiye gibi birçok semte 7/24 hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda,  uzun yıllardır sektörde bulunan firmamız, kalite ile tecrübeyi birleştirmekte ve uygulamalarını bu şekilde gerçekleştirmektedir.

İlaçlama Fiyatları

Firmamızın uyguladığı Harbiye böcek ilaçlama fiyatları, piyasadaki en iyi fiyatlardır. Müşteri odaklı çalışan servislerimiz, piyasadaki en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Böceklerden Kurtulmak için Ne Yapmalı?

Böceklerden kurtulmak için ilk yapmanız gereken şey, piyasadaki haşere ilaçlama firmalarını araştırmak olmalıdır. Firmaların güvenirliliği araştırılmalı, yasal olup olmadığına dikkat edilmeli, referansları sorgulanmalıdır. Kaliteli hizmet veren kurumsal firmalardan yardım alınmalı ve yaşam alanları, haşerelerden ve bıraktıkları bakterilerden arındırılmalıdır.

Sonrasında, yaşam alanlarında periyodik olarak temizlik yapılmalıdır. Özellikle, tuvalet ve banyolarda hijyene önem verilmelidir. Çünkü haşereler yaşam alanlarımıza genellikle bu alanlardan geçiş sağlayabilirler.

Yaşam Alanlarımıza Geçiş Sağlama Yolları

Amerikan/ Alman hamam böceği, sivrisinek, çekirge, tahtakurdu, tahtakurusu,yaban arısı, kırkayak, kakalak, karafatma, kulağakaçan böceği, salyangoz, kalorifer böceği, karınca, mayt, sinek, kene, gümüş böceği, halı böceği,  uyuz böceği, tesbih böceği, pire, tatarcık, akrep, tatarcık, eşek arısı, sıçan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, örümcek, akar, kertenkele, güve, çıyan, bit, mite, yılan.

Garantili İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Harbiye böcek ilaçlama servislerimizden, dilediğiniz her yardım alabilir, yaşam alanlarınızı en kısa sürede böceklerden arındırabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72