hangi-aylarda-ilaclamaBöcek, haşere ve kemirgenler yaz aylarında daha sık sorun yaşayacağımız canlılardır. Bu haşereler daha çok sıcak ve nemli alanları sevdiklerinden bahar ve yaz aylarında daha sık karşılaşılması olağandır. Böcekler soğuk havalarda ve kış mevsimlerinde pasif olarak yuvalarına saklanırlar. Havaların ısınmasıyla zararları da artacak olan böceklerden kurtulmak için ilaçlama uygulaması şarttır. İnsanlar daha sıklıkla bir arada görebilecekleri böceklerin olduğu dönemlerde ilaçlama uygulattırırlarsa daha kesin sonuçlar alırlar. Bu nedenle kişilerin merak ettikleri soru hangi aylarda böcek ilaçlama yaptırılmalı sorusudur.

Böcekler bıraktıkları mikroplarla insanların sağlık sorunlarına sebep olurlar. Bunun dışında çevreye ve eşyalara verdikleri zararlar da vardır. Yeşillik alanlarda bağ bahçelerde görülen böcek çeşitleri bu tür yerlerdeki ekinleri, bitkileri, ağaçları yerler. Zarar verdikleri bu yerlerde sorun haline gelen böceklerden kurtulmak için ilaçlama uygulatılmalıdır. Özellikle yaz aylarında böcek sorunlarıyla daha fazla karşılaşılır. Havaların sıcak olmasıyla evlerde, iş yerlerinde kapı pencerelerimizi sürekli açık bırakırız. Buralardan kolaylıkla yaşam alanlarımıza ulaşabilen böcekler bu gibi alanlarda insanlar açısından daha da tehlikeli hale gelirler. İlaçlama uygulatılarak her alan için, böceklerden kurtulmak mümkündür. Kapalı ya da açık alan fark etmeden, her tür mekana ve yere göre uygulanabilen ilaçlama yöntemleri ile böcek ile mücadele edecek olan kişilere yardım eden ilaçlama şirketleri bulunur.

Güneş ilaçlama olarak sizlere böcekten kurtulmak amacıyla 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte etrafınızda yasal olmayan da birçok firma ile karşılaşmanız mümkündür. Bu gibi firmalara karşı tedbirli olmalı asla bu tür yerlerden yardım almamalısınız. Güneş ilaçlama her tür alanda uyguladıkları ilaçlamalar sonucunda böcek sorunlarınızdan kolaylıkla kurtulmanızı sağlamaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72