Hamam böceği ile mücadele için geliştirdiğimiz modern ilaçlama yöntemleri, terlikle haşere kovalama görüntülerini çok eskide bıraktı. Haşerelerin varlığı dışarıda bir rahatsız oluşturmazken özel yaşam alanımızda tehlike sinyallerinin çalmasına neden olur. Hele ki karşılaştığınız tür hamam böceği ise! Profesyonel böcek ilaçlama işlemi sayesinde yok edilebilen hamam böcekleri ile amatör uygulamalar ile baş etmeye çalışmak sayılarını çoğaltmalarına fırsat vermekten başka bir şey değildir. Ev ilaçlama işlerimizde karşımıza en sık çıkan haşere türü olan hamam böceği ile mücadele etmek için özelliklerini bilmekte fayda var. Buradan hareketle hamam böcekleri;

 • Acı eşiği yüksek haşereler arasında yer alır. Kafası kopsa dahi 8 gün yaşamaya devam edebilir.
 • Güçlü ayak yapıları ile günlerce yorulmadan aç bir şekilde yiyecek arayabilirler.
 • Kaynar bir suya attığınız hamam böceklerini çıkardığınızda bir şey olmadan yaşamlarını sürdürdüklerini göreceksiniz.
 • Sırtlarında bulunan tabaka sayesinde kendini dış dünyadan gelecek tehlikelere karşı koruyabilir.
 • Üzerine basıldıklarında çok ağır bir koku çıkar. Bu nedenle böcek ilaçlama uygulaması ile profesyonel bir şekilde yok edilmelilerdir.
 • Birbirinin ölüsünü yiyen bu haşere tam bir mikrop taşıyıcıdır.
 • Geceleri aktif hale geçerek kontrol edilmediğinde sayısını yüzlere çıkarabilir.

Hamam böceğinden kurtulmak için firmamızda profesyonel ekiplerce yapılan ev ilaçlama uygulaması için randevu alabilir, konu ile ilgili uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

hamam-ile-mucadele-2

Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır? Uygulamaların aşamaları nelerdir diye merak ediyorsanız yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Böcekler ile yılların tecrübesi ile mücadele eden firmamızda hamam böceğinin yanı sıra; fare ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama ve akrep ilaçlama uygulaması da yapılmaktadır. Tüm bu bilgiler ışığında hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır? Sorusunu aşamalarını anlatarak cevaplandırmaya çalışalım.

 • Hamam böceği ilaçlama uygulaması kapalı alanlarda yapıldığında kapı ve pencereler sıkıca kapatılır.
 • Mutfak eşyalarının dolaplara kaldırılması, çocukların alana sokulmaması ve açıkta eşya bulundurmamak gibi ilaçlama öncesi tedbirler alınır.
 • Jel ilaçlama uygulaması alana eşit bir şekilde uygulanır.
 • Yeme gelen hamam böceği ilacı aldığında zehirlenmiş bir halde diğer türlerinin yanına gider ve ölür.
 • Birbirinin ölüsünü yiyen hamam böcekleri teker teker yok olmaya başlarlar.
 • Ortamın hamam böceklerinden arındığına emin olduktan sonra 2 saatten az olmayacak şekilde bir havalandırma yapılır.

Türkiye’de haşere türlerine karşı kalıcı çözüm üreten firmamızı fare ilaçlama, yılan ilaçlama ve pire ilaçlama uygulamaları için de arayabilirsiniz. Firmamız uzman kadrosu ile her daim hizmetinizdedir.

Hamam Böceği İlaçlama Şirketleri

Hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında önceliği insan sağlığı olan nadir işletmelerden biri olan firmamızda kullanılan böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Pire ilaçlama işlemini ULV cihazı gibi modern araçlar ile yapan şirketimizde görev alan bütün personeller ilaçlama konusundan eğitimlidir.  Haşerelerden bir an evvel kurtulmak ve eski yaşantınıza dönmek için Güneş İlaçlama firmamızla iletişime geçerek ilaçlama randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72