Hamam Böceği ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Böcek türleri içerisinde en yaygın olan ve her türlü ortamda yaşayabilen hamam böcekleri, insanların yiyebildikleri tüm yiyecek maddelerini tüketebilmektedirler.

Yassı ve basık vücut yapılarıyla ortalama 6-8 cm civarında bir boya sahiptirler. Besin ve barınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek için insanların yaşam alanlarına yerleşmekte olan hamam böcekleri, yumurtlama sistemi ile kısa sürede yoğun bir nüfusa sahip olmaktadır. Yumurtalarının olgunlaşma süreçleri ve çok fazla sayıda olmaları nedeniyle kişisel yöntemlerle değil, profesyonel böcek ilaçlama firmalarının yöntemleri ile imha edilebilmektedirler. Güneş Böcek İlaçlama olarak geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ilaçlama kadromuz ile birlikte, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm hamam böceği problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Güneş Böcek İlaçlama firması, İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde profesyonel hamam böceği ilaçlama hizmetleri sağlamaktadır.

Hamam Böceği Özellikleri

  • Ortalama 6-8 cm boylarında ve yassı bir vücuda sahip olan hamam böcekleri, nemli ve sıcak ortamlarda yaşamayı sevmektedir.
  • Baş kısmında 2 adet anteni bulunmaktadır.
  • Yumurtlama sistemi ile üremekte olan hamam böcekleri, tek seferde 20-30 adet yumurta kapsülü bırakabilmektedir. Her kapsülün içinde yaklaşık 48-50 adet yumurta bulunmaktadır.
  • Yumurtaların belirli bir olgunlaşma süreci bulunmaktadır. Bu nedenle hamam böceği ilaçlamaları, tek seferde ve basit işlemlerle gerçekleştirilememektedir.
  • Hamam böcekleri, dolaştıkları tüm alanlara bakteri ve mikrop yaymaktadırlar. Bu nedenle insan sağlığı üzerinde ciddi problemlerin oluşmasına neden olmaktadırlar.
  • Yumurtlama sistemi ile üremekte oldukları için basit ilaçlama işlemleri ile imha edilememektedirler. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlayacağı tekniklerle düzenli olarak ilaçlama işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böcekleri, kısa sürede yoğun bir nüfusa sahip olarak, bulundukları ortamda hakimiyet kurmaktadır. Bu böcekler, insanların beslenebileceği her türlü nesne ile beslenebildikleri için bu ihtiyaçlarını karşılamak adına insanların yaşam alanlarında yerleşebilmektedir. Fakat yumurtlama sistemi ile üremekte olup, kısa sürede yüksek bir sayıya ulaşarak, istila durumu meydana getirmektedirler. Hamam böceği yumurtalarının belirli bir olgunlaşma süreci bulunmaktadır. Bu süreç, hamam böcekleri üzerinde gerçekleştirilen tek seferlik ilaçlama işlemlerini yetersiz kılmaktadır.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz hamam böceği ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel hamam böceği  ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Hamam Böceği İlaçlama

Güvenilir Hamam Böceği İlaçlama Hizmeti

Güneş Böcek İlaçlama olarak, hamam böceği problemlerini ortadan kaldırırken, yumurtaların olgunlaşma süreçlerini göz önünde bulundurarak belirli aralıklarla ilaçlama işlemlerini tekrarlamaktayız. Bu şekilde yeni bir üreme sürecine geçiş yapmadan hamam böceği problemlerinin ortadan kaldırılmasını sağlamaktayız. Sıvı ilaçlama yöntemleri ve jel ilaçlama yöntemleri, hamam böceği problemlerinin ortadan kaldırılması için sıklıkla tercih etmekte olduğumuz yöntemlerdir. Sıvı ilaçlar, buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanarak, dar aralıklara girmiş olan hamam böceklerinin dahi ilaçtan etkilenmesi sağlanmaktadır. Jel ilaçlar ise hamam böceklerinin geçiş alanlarına noktalama şeklinde uygulanarak böceklerin ilaçla temasları sağlanmaktadır. Kısa sürede çözüme ulaştıran yöntemlerimiz, insan sağlığını olumsuz etkilemeyen doğal ilaçlar ile uygulanmaktadır.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların metrekare cinsinden genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve yumurtlama sistemi ile üremelerinden dolayı yumurtaların olgunlaşma süreçlerini takiben gerçekleştirilen ilaçlama tekrarları göz önünde bulundurularak, Güneş Böcek İlaçlama firmamız tarafından belirlenmektedir. Güvenilir ve ekonomik hamam böceği ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, Güneş Böcek İlaçlama sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72