Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın İstanbul Şişli şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Halideedip Böcek ilaçlama servisimiz, kemirgen ve haşere gibi zararlı canlı türlerinin güvenle etkisiz hale getirilmesi ve kontrol altına alınması konusunda aralıksız 7/24 hizmet vermektedir.

Haşere sınıfından olan böcekler, bakteri ve mikrop taşıyarak insanların yaşam alanlarında ölüm saçar.  Bu zararlı canlı türleri sahip oldukları virüsleri yiyeceklerden, evdeki eşyalardan ya da doğrudan ısırıklarla insanlara bulaştırırlar. Böylece pek çok hastalık türüne yakalanmış oluruz.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

Haşereler, sayısız hastalıklar bulaştırabilirler. Haşerelerin insan vücuduna enjekte ettiği sıvı çeşitli hastalıkları beraberinde getirir. Haşereler açıkta kalan yiyecekler, şeker, tuz gibi gıdalara çok rahat virüs bırakabilmektedirler. Haşere türlerinin başlıca bulaştırdıkları hastalıklar; mantar hastalıkları, dizanteri, veba, tifüs, kırım kongo kanamalı ateşi, lyme, akdeniz ateşi hastalığı, deri hastalıkları ve paraziter gibi insan sağlığını çok ciddi anlamda tehdit eden hastalıklara sebep olurlar.

Mücadele ve Yöntemler

Haşere ve kemirgenlerle mücadele, bireysel olarak yapılması çok güçtür. Bu yüzden tecrübeli ve deneyimli kişi ve firmalarla çalışmak gerekmektedir. Haşerelerin öncelikle alanlarında tespit edilmesi gerekmektedir. Bu tespit süreci de tabi yine uzmanlık gerektiren bir durumdur. İlaçlama hizmetinin periyodik yapılıp yapılmayacağı bu süreçlerde değerlendirilmektedir.

Haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda garantili yöntemlerimiz bulunmaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Garantili ve en ucuz fiyatlar için bizi arayın. Bizi aradığınız takdirde haşere ve kemirgen gibi kâbus haline gelen zararlı türlerden anında kurtulmuş olacaksınız.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72