Halı Böceği ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Genellikle halı gibi yünlü ve tüylü eşyaların içinde yaşamayı tercih eden halı böceği, çeşitli bakteri ve mikrobun üremesine ve yayılmasına neden olan tehlikeli bir haşere türüdür.

Yaşam alanlarımızda sıklıkla kullanmakta olduğumuz halıların, kilimlerin, yastık ve yorgan gibi eşyaların içerisine yerleşerek zarar vermekte olan bu haşerelerin, fazla zaman kaybetmeden imha edilmesi gerekmektedir. Basit ilaçlama yöntemleri ya da kişisel müdahalelerimiz, halı böceklerinin kalıcı olarak ortadan kaldırılmasına fayda sağlamayacaktır. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlayacak olduğu halı böceği ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. Bizler de Güneş İlaçlama olarak, geliştirmiş olduğumuz özel yöntem ve teknikler ile İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde profesyonel halı böceği ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız.

Halı Böceğinin Özellikleri

  • Yaşadıkları iklime göre boy ve renk anlamında değişiklik göstermekte olan halı böceklerinin sırtlarında sert ve kalın kıllar bulunmaktadır.
  • Genellikle halı gibi yün ve tüy içeren eşyaların içerisinde yaşamayı tercih etmekte olan halı böcekleri, gece saatlerinde aktif olmaktadır. Beslenme ihtiyaçlarını da bu süreç içerisinde geçirmektedir.
  • İnsan sağlığı açısından tehdit unsuru oluşturmasa da kullanmakta olduğumuz eşyalara vermiş oldukları zararlar ile maddi anlamda bir kayba neden olabilmektedir.
  • Bazı halı böceği türleri bitkilerle de beslenebilmektedir Fakat genel olarak yün, tüy, kıl gibi maddeler, beslenme ihtiyaçlarını karşılamaları için en elverişli maddelerdir.
  • Kişisel ilaçlama girişimlerimiz, halı böceğinin kalıcı olarak imha edilmesi için yeterli olmayacaktır. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlayacak olduğu ilaçlama teknikleri ile kısa sürede kontrol sağlayabilirsiniz.

Halı Böceği İle Mücadele

Yaşam alanlarımıza yerleşerek eşyalara vermiş olduğu zararlar ile maddi kayıpların yaşanmasına neden olan halı böcekleri, profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlayacak olduğu ilaçlama hizmetleri ile kısa sürede kontrol altına alınmaktadır. Güneş İlaçlama olarak bizler de geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama teknikleri ile halı böceği problemlerinin önüne geçmekteyiz. Firmamız genel olarak halı böceği problemlerinin ortadan kaldırılması için sıvı ilaçlama yöntemlerini uygulamaya almaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz, insan sağlığını tehdit etmeyen sıvı ilaçlar ile birlikte ulaşılması güç olan dar aralıklara dahi ulaşarak, halı böceklerinden kaynaklarının problemlerin önüne geçmektedir. Sıvı ilaçlar, alanın böcek problemlerinden temizlenmesini sağladığı gibi böceklerin geride bırakmış oldukları kirli havayı da temizleyebilmektedir.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz pire ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel pire ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

halı böceği ilaçlama

Güvenilir Halı Böceği  İlaçlama Hizmeti

Yaşam alanlarınızda meydana gelen halı böceği problemlerinin önüne geçebilmek adına güvenilir böcek ilaçlama firmalarının sağlayacağı hizmetlerden destek almanız gerekmektedir. Firmamız, sağlamış olduğu hizmetleri, yasal izinler dahilinde, güvenilir ilaç ve alanında uzman ekiplerle birlikte gerçekleştirmektedir. Güneş İlaçlama olarak sağlamakta olduğumuz güvenilir halı böceği ilaçlama hizmetlerimizden dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanabilirsiniz.

Halı Böceği İlaçlama Fiyatları

Halı böceği ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan işlem sayısı göz önünde bulundurularak firmamız tarafından belirlenmektedir. Güneş İlaçlama olarak sağlamakta olduğumuz güvenilir ve ekonomik halı böceği ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72