hadimkoy-bocek-ilaclama

Hadımköy haşere ilaçlama firması olarak sizlere ekonomik ve kaliteli ilaçlamalar sunmaktayız. Önceliğimiz sizleri böceklerden arınmış hijyenik ortamlara kavuşturabilmektir.

İlaçlama uygulamalarında kullandığımız ilaçların insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Bu ilaçlar koku, leke ve iz bırakmayan ilaçlardır.

Şirketimiz bünyesindeki kadromuz haşere ve kemirgenler hakkında bilgi sahibi eğitimli kişilerdir.

İlaçlama uygulamaları teknoloji ile gelişme göstermiştir. Hadımköy böcek ilaçlama şirketi olarak biz de bu gelişmeleri yakından takip etmekte ve ilaçlama uygulamalarında modern cihazlar kullanmaktayız.

Hadımköy böcek ilaçlama şirketimizin uyguladığı doğru ilaçlama teknikleri ile sizlere sağlıklı ortamlarda yaşama imkânı sunmaktadır.

İlaçlama servisimiz yaşam alanlarında görülen zararlı canlılarla mücadele ederek sorunlarınıza çözüm olmaktadır.

 

Böcek ilaçlama yöntemleri nelerdir?

İlaçlama, sağlığımızı tehdit eden ve bulaşıcı hastalıkların görülmesine sebep olan her türlü böcek, haşere ve kemirgenleri yok edebilmek adına uygulanan yöntemlere denir.

Böcek ilaçlamasında jel ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve kokulu ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır.

Jel ilaçlama: Bu ilaçlar adı üstünde jel halinde olan ilaçlardır. İlacın kokusunu alıp bu zehirli ilacı tüketen böcekler kısa sürede ölürler. Ölen böceği diğer böcekler de yiyerek beslendiği için, onlarda zehirlenerek ölür. Bu ilaçlama yöntemi ile çok sayıda böcekten kurtulma sağlanır.

Kokusuz ilaçlama: Kokusuz ilaçlar sıvı halindedir. Püskürtme yöntemi ile uygulanır. Su ile ilacın özel karışımı ile hazırlanır. Kokusuz ilaçlama yapılan alanı terk etmeye gerek yoktur. İlaca temas eden haşereler kısa sürede ölecektir.

Kokulu ilaçlama: Böceklerin yoğun olarak görüldüğü alanlarda uygulanan ilaçlama yöntemidir. Kokulu ilaçlama yöntemi sıvı püskürtme ya da buharlama yöntemi ile uygulanır. Kokulu ilaçlama yapılan alan birkaç saat kapalı kalmalıdır. Daha sonra yarım saat kadar havalandırılıp alana öyle girilmelidir.

 

Hadımköy böcek ilaçlama servisi tarafından uygulanan ilaçlamalar kaliteli ve güvenilirdir. Her tür böcek, haşere ve kemirgen ilaçlamalarında en uygun çözümleri sunmaktayız.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız danışma hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72