Hacıhüsrev Böcek ilaçlama servisimiz, Beyoğlu şubemize bağlı olarak kaliteli, güvenli, ekonomik ve garantili hizmet vermektedir. Haşere ve kemirgenlerin kontrol altına alınması, imha ve yok edilmesi gibi konularda uzan olan servisimiz, deneyimli, eğitimli saha personellerimizle sizlere 7/24 güvenli hizmet sunmaktadır.

Böcek ilaçlaması artık neredeyse bir zorunluluk haline gelir oldu. İlaçlamanın zorunlu hale gelmesinin nedenleri arasında sağlık problemleri yer almaktadır. Artık haşere ve kemirgenlere karşı daha çok bilinçlenen halkımız, ilaçlama ile haşere sorunundan kurtulacağının bilincindedir.  Ama bazı durumlarda halkın ilaçlama firmaları hakkında seçici olması gerekmektedir.

Haşerelere Karşı Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Böcekler, sürüngenler, uçan haşereler, kemirgenler, asalaklar, parazit ve zehirli böcekler her ne kadar aynı çatı altında görünse de verdikleri zararlar ortak olsa da kontrol altına alınmaları ve güvenle yok edilme yöntemlerinde farklılıklar vardır. Örneğin, kalorifer böceği ve hamamböcekleri için Jel ilaçlama yöntemi kullanılırken, Fareler için düzenekler ve Fare istasyonu olarak adlandırdığımız bir teknik kullanılmaktadır.

Garantili ve kesin sonuç sağlayan uygulamalarımıza bakacak olursak; Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu ilaçlama, Kokusuz İlaçlama ve Fare İstasyonlarıdır.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Sinek, sivrisinek, yaban arısı, eşek arısı, top böceği, danaburnu böceği, tespih böceği, gümüş böceği, uyuz böceği, kulağakaçan, halı böceği, akar, tatarcık, kakalak, tahtakurusu, tahtakurdu, kara fatma, pire, kene, bit, akrep, çıyan, kertenkele, salyangoz, güve, çekirge, örümcek, karınca, yılan, Hamamböceği, Alman hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Apartman böceği, kalorifer böceği, mite, mayt, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, ev faresi ve daha pek çok zararlı canlı türlerine karşın ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

7/24 hizmet sunan Hacıhüsrev haşere ilaçlama servisimi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Leke ve iz bırakmadan, size ve evcil hayvanlarınıza zarar vermeden yaptığımız ilaçlama uygulamaları sayesinde sektörde tek lider firmayız.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72