Güve ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Böcek ve haşerelerin besin kaynağı olan ve yaklaşık 3 mm boylarında olan güveler, çok fazla türe sahip olan haşere türlerinden biridir.

Genellikle yiyeceklerin ya da tahılların içerisine yerleşmekte olan türleri sıklıkla görülmektedir. Yiyecek ve giyeceklerin içerisine yerleşerek çeşitli zararlar oluşturan güvelerin, ciddi boyutlarda problemler oluşturmasını önlemek amacıyla kısa sürede ilaçlanmaları gerekmektedir. Böcek ilaçlama firmaları, güve problemlerinin ortadan kaldırılması için geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kontrol sağlamaktadır. Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, uzman ekiplerimiz ile birlikte İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde profesyonel güve ilaçlama hizmetleri sağlamakta ve yaşam alanlarınızı güvenilir bir şekilde dezenfekte etmekteyiz.

Güvenin Özellikleri

  • Yaşamlarını sürdürmekte oldukları alanlara göre boy ve tür olarak farklılık göstermektedirler.
  • Yiyecek ve giyeceklerin içerisine yerleşerek, beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayan güvelerin yanı sıra kan emerek beslenmekte olan güveler de mevcuttur.
  • Dünya üzerinde çok fazla türleri bulunmaktadır.
  • Yumurtlama sistemi ile üremektedirler ve kısa sürede oldukça yoğun bir nüfusa ulaşmaktadırlar.
  • Bulundukları alana çeşitli bakteri ve mikrobun yayılmasına neden olmaktadırlar.
  • İnsanların yaşam alanlarına rahatlıkla yerleşebilmekte olan güveler, uzun vadede insan sağlığını tehdit etmeye başlayacaktır.
  • Oluşabilecek problemlerin önüne geçmek adına güve ilaçlama işlemlerinin yapılması gerekmektedir.
  • Kişisel ilaçlama yöntemleri, güve problemlerinin ortadan kaldırılması için yeterli gelmeyecektir. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlayacağı desteklerden faydalanılması çok daha doğru olacaktır.

Güve İle Mücadele

Güve problemleri hemen hemen herkesin başına gelmekte olan ve sıklıkla rastlanılan haşere problemlerinden biridir. Kısa sürede çok fazla sayıya ulaşmaları nedeniyle istila durumu oluşturmakta ve uzun vadede insan sağlığı üzerinde ciddi boyutlarda problemlere neden olmaktadır. Bu nedenle tehlike arz etmekte olan güvelerin çok fazla zaman kaybetmeden bulundukları ortamdan imha edilmesi gerekmektedir. Kişisel yöntemler, güve problemlerinin ortadan kaldırılması için yeterli olmayacaktır ve bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama firmalarının hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz güve ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel güve ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Güve İlaçlama

Güvenilir Güve İlaçlama Hizmeti

Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, uzman ilaçlama ekiplerimiz ve güvenilir ilaçlarımız ile birlikte yaşam alanlarınızda meydana gelen her türlü güve problemi üzerinde kısa sürede kontrol sağlamaktayız. Sıvı ilaçlama yöntemleri özellikle tercih ettiğimiz ve güve problemleri için etkili olan yöntemlerden biridir. Buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulamakta olduğumuz sıvı ilaçlar, insan sağlığını tehdit etmeden kısa sürede sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır. Ayrıca güve ve diğer haşere türlerinin arkalarında bırakmış oldukları kirli havanın da temizlenmesine katkıda bulunmaktadır. Alanında tecrübeli ekiplerimiz ile gerçekleştirmekte olduğumuz güvenilir güve ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilir, yaşam alanlarınızın dezenfekte edilmesini sağlayabilirsiniz.

Güve İlaçlama Fiyatları

Güve ilaçlama fiyatları, Güneş Böcek İlaçlama firmamız nezdinde, ilaçlama uygulanan mekanların genişliği, açık ya da kapalı olması, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan ilaçlama işlemi göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Firmamızın İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde sağlamakta olduğu güvenilir ve ekonomik güve ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere dilediğiniz gün ve saat içerisinde ulaşabilirsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

Fare ilaçları nelerdir?

Fare problemlerinin ortadan kaldırılması için çok sayıda ilaç ve ilaçlama yöntemi geliştirilmiştir. Bazı ilaçlar, evde kendi müdahalelerimizde kullanabilmemiz için tasarlanmıştır. Fakat bu ilaçlar, yüksek oranda kimyasal maddeyi içinde barındıran ve insan sağlığını ciddi boyutlarda olumsuz etkileyecek karışımlardır.

Bu nedenle bu ilaçlardan ziyade profesyonel fare ilaçlama firmalarının sağlayacağı hizmetlerden faydalanmak çok daha doğru olacaktır. Kokulu ve kokusuz olarak ikiye ayrılmakta olan sıvı ilaçlar, fare problemlerinin ortadan kaldırılması için oldukça etkili ilaçlardır. Fare istasyonları da yine bu problemlerin kalıcı olarak kaldırılması için tercih edilmekte olan bir diğer etkili yöntemdir.

Fare nerede yaşar?

Fareler, beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri her türlü alanda yaşayabilirler. Yaşam alanlarına göre yapısal olarak farklılıklar gösterebilmektedirler. Tarla, çatı katları, bodrum katları, kanalizasyon ve lağımlar sıklıkla görülmekte oldukları alanlardır.

Fare türleri nelerdir?

Çok sayıda türü bulunan farelerin en yaygın olanları, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi ve tarla faresi ve sıçandır.

Fare ilaçları nelerdir?

Fare problemlerinin ortadan kaldırılması için çok sayıda ilaç ve ilaçlama yöntemi geliştirilmiştir. Bazı ilaçlar, evde kendi müdahalelerimizde kullanabilmemiz için tasarlanmıştır. Fakat bu ilaçlar, yüksek oranda kimyasal maddeyi içinde barındıran ve insan sağlığını ciddi boyutlarda olumsuz etkileyecek karışımlardır. Bu nedenle bu ilaçlardan ziyade profesyonel fare ilaçlama firmalarının sağlayacağı hizmetlerden faydalanmak çok daha doğru olacaktır. Kokulu ve kokusuz olarak ikiye ayrılmakta olan sıvı ilaçlar, fare problemlerinin ortadan kaldırılması için oldukça etkili ilaçlardır. Fare istasyonları da yine bu problemlerin kalıcı olarak kaldırılması için tercih edilmekte olan bir diğer etkili yöntemdir.

Fare ilaçlama nasıl yapılır?

Fare ilaçlamaları, sıvı ilaçlar ve fare istasyonları ile gerçekleştirilmektedir. Problemin mevcut olduğu alanın özelliklerine göre en etkili yöntem uygulamaya alınarak, kontrol sağlanmaktadır.

Güneş İlaçlama firması olarak, buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulamakta olduğumuz sıvı ilaçlar, ulaşılması güç olan dar aralıklara dahi nüfuz ederek, fare problemlerini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Sıvı ilaçlar aynı zamanda farelerin geride bırakmış oldukları kirli havanın

temizlenmesinde en etkili ilaçlardandır. Fare istasyonları, geniş alanlarda oluşan yoğun fare istilalarının ortadan kaldırılması için tercih edilen ilaçlama tekniklerinden biridir. İlacı dış etkenlerden koruyan ve diğer canlı türlerinin ilaçtan etkilenmemesini sağlayan fare istasyonları, farelerin ilaca
teması neticesinde kalıcı sonuçlara ulaştırmakta ve tüm problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Pire ilaçlama Fiyatları Ne Kadardır?

Pirelerin görüldüğü alanlarda ilaçlama yaptırmak şart olmakla beraber, bu haşerelerin yoğunluğuna bağlı olarak farklı yöntemler ve ilaç dozu kullanılmalıdır. İlaç yetersiz kalırsa, bu haşereler yok olmayacaktır. Bu nedenle doz ayarlamasının doğru yapılması gereklidir.

Pire ilaçlama fiyatları da, bu parazitleri yok etmek için kullanılan pire ilacı dozuna göre belirlenir. Alanın büyüklüğü arttıkça kullanılan pire ilacı da artacağından, ücreti de artış gösterecektir. Pireden kurtulmak için çok ucuz fiyatlar ile uygulama yapan şirketler konusunda ise dikkatli olunması ve bu firmaların kullandığı ilaçlara dikkat edilmesi gereklidir.

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72