Sağlığınızı ve psikolojinizi bozan böcekler, yaşam alanlarımızda her alanda bulunabilirler. Gürpınar böcek ilaçlama servislerimiz, bu bölgedeki zararlı böcekleri kontrol altına getirmektedir. Beylikdüzü’nün tüm semtlerine sunduğumuz kesintisiz hizmetlerle, birçok böcek türü zararsız hale getirilmektedir.

Böcekler Nerede Yuva Yapar?

Bitki örtüsünün olduğu birçok alanda böcekler yuva yapabilirler. Yuvalarını kurmak için nemli ve rutubetli alanları tercih ederler. Açık ve kapalı alanlarda, nemli yerlerde kendilerine yuva kurabilirler.

Böceklerin büyük bir çoğunluğu açık doğal alanlarda yuva yapmaktadır. Örneğin, toprak altında, taşların altına, ağaç kavuklarında ve daha birçok yerde yuva kurabilirler. Ancak yuvalarının sularla dolup taşması, dış alanlarda yiyecek bulamamaları durumunda kapalı alanlara girebilirler. Eğer ki bu alanlarda kendilerine yiyecek bulurlarsa, orada yuva kurarlar. İnsanların artıkları ile beslendikleri için de, insanların olduğu her alanda kendilerine yuva kurabilirler.

Böcekler Eve Nasıl Girer?

  • Açık cam ve pencerelerden
  • Evcil hayvanlar üzerinde
  • Dışarıdan eve giren herhangi bir eşya ile
  • Tuvaletlerden
  • Su, kalorifer ve tuvalet borularından

Yaşam alanlarımıza girerek yuva yapan zararlı canlılar, yalnızca böcekler değildir. Fareler de yaşam alanlarımıza girer, yuva yapar ve bizlere zarar verirler. Gürpınar böcek ilaçlama personellerimiz, çeşitli fare türlerini de sağlığınıza zarar vermeyecek ilaçlar ile kontrol altına almaktadır.

Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, kulağakaçan böceği, tahtakurdu, Alman hamam böceği, kör fare, eşek arısı, akar, hamam böceği, tahtakurusu, yılan, kertenkele, çatı faresi, fındık faresi, salyangoz, tatarcık, çıyan, mite, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, karınca, pire, mayt, lağım faresi, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, teşbih böceği, sivrisinek, Amerikan hamam böceği, uyuz böceği, örümcek, bit, pamuk faresi.

Böcek ilaçlama Gürpınar’da firmamız tarafından ekonomik olarak yapılmaktadır. Gürpınar böcek ilaçlama hizmetlerimiz, yılın 365 günü hizmetinizdedir. Çağrı merkezimizi dilediğiniz her saate arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72