Güngören

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Kentleşmeyle birlikte insanlar olarak, hayvanların yaşam alanlarını büyük ölçüde işgal ettiğimiz için onlar da bizimle yaşamaya mecbur kalmış durumdalar. Kentleşmenin hızlı ve olabildiğince yayılmacı olduğu İstanbul gibi büyük kentlerde bunun sonucu olarak, bir gökdelende dahi haşereler ya da kemirgenlerle karşılaşmak mümkün. En çok rastlanılan haşereler arasında hamam böcekleri, tahtakuruları, pireler, karıncalar, sivrisinekler, eşek arıları, kertenkeleler, kırkayaklar, sinekler, maytlar, tespih böcekleri ve fareler bulunmaktadır. Bu tür haşere ve kemirgen sorunlarıyla mücadele edebilmek için mutlaka profesyonellerden yardım almak gerekmektedir. Uzman kadrosuyla sektöründe öncü olan firmamız bu konuda sizin en büyük yardımcınızdır. Güngören böcek ilaçlama şubemizden alacağınız hizmetlerde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini garanti ederiz.

Akıncılar Böcek İlaçlama

Güngören ilçesine bağlı Akıncılar, Merter, Sanayi ve Tozkoparan olmak üzere Güngören’in her yerinde böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktayız. Merter böcek ilaçlama ekiplerimiz, sorunlarınızın hızlı ve zahmetsizce çözümü için olabildiğince çok çalışmaktadırlar. Güngören ve İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren Güneş İlaçlama sadece aldığınız hizmetten hoşnut kalmanızı sağlamaya çalışmaktadır. Ekonomik fiyatlar ve kaliteli işçilikle memnun kalacağınızı şimdiden garanti ediyoruz.

Merter Böcek İlaçlama

Merter ve diğer tüm semtlerde yaşam alanlarınızda mevcut bulunan haşere ve kemirgen problemleriniz için firmamıza başvurabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca arayabileceğiniz telefon numaralarımız web sitemizde mevcuttur. Telefonla ulaşıp bilgilerinizi verdiğinizde fiyat ve diğer ayrıntılarla alakalı bir dönüş alacaksınız. Ayrıca yine web sitemizde bulunan talep formunu eksiksiz bir şekilde doldurup bize göndererek, böcek ilaçlaması yaptırmak için istediğin gün ve saate uygun olarak randevu almanız da mümkün.

Tozkoparan Böcek İlaçlama

Güngören böcek ilaçlama hizmetini sağlayan şubemiz Güngören’in tüm semtlerinde bilgi sahibi ve tecrübeli uzman personeliyle hizmet vermektedir. Uzmanlarımız ilaçlanacak alanın özelliğine ve söz konusu böceklerin türüne göre ilaçlama tiplerini belirlemektedir. Genelde üç türde ilaçlama yapılır. Bunlar jel ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlamadır. En etkili olarak kokulu ilaçlama türü bilinir. Sıvı haldeki ilaçlar gerekli ekipmanlarla bulunulan mekânın her tarafına yayılır. Bu işlem sırasında mekânda kimse bulunmamalıdır. İlaçlama sonrasında, ilaçlama yapılan alan hava almadan 2 ? 3 saat boyunca kapalı kalmalı, ardından birkaç saatliğine pencereler açılıp havalandırılmalıdır.

Akabinde ilaçlama yapılan alana girilebilir. Diğer yandan kokusuz ilaçlamada ilaçlama sırasında mekândan ayrılmanıza gerek yoktur. Ayrıca havalandırma gereksinimi de bulunmamaktadır. Son olarak en çok tercih edilen jel ilaçlamanın insan sağlığına ve çevreye hiçbir zararı bulunmamaktadır. Jel ilaçlama sırasında evinizi ya da iş yerinizi terk etmenize gerek yoktur. Güngören böcek ilaçlama hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 7/24 arayıp randevu alabilir ve ayrıntılarını verdiğiniz ilaçlama işinin fiyat bilgilerini edinebilirsiniz. Bunu, web sitemizde bulunan talep formunu doldurarak yapmanız da mümkündür.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün