Birçok yaşam alanında karşımıza çıkan böcekler ve fareler, sağlığımızı tehlikeye atmaktadır. Avcılar ilçesinde ve İstanbul genelinde hizmet veren şirketimizin Gümüşpala böcek ilaçlama şubesi bulunmaktadır. Şubemiz semt genelinde, birçok alanda hizmet vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Ev, işyeri, depo, hastane, pastane, dükkân, fırın, sağlık ocağı, bahçe, park, havalandırma, yuva, okul, dershane gibi alanlarda haşere ile mücadele etmekteyiz. Uzman personellerimiz, en iyi tekniklerle en dar alanlarda, en küçük haşere türleri üzerinde bile kontrol sağlamaktadır. Gümüşpala böcek ilaçlama ekibimiz, uzman personellerden oluşmaktadır. Haşere türlerine özel teknikerle, haşereler ile mücadele etmektedir.

Mücadele Teknikleri

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları

En Çok İlaçlanan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, kertenkele, salyangoz, tatarcık, çıyan, mite, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, pire, mayt, lağım faresi, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, teşbih böceği, sivrisinek, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek, yılan, kör fare, karınca, Alman hamam böceği, tahtakurdu, eşek arısı,   bit, akar, tahtakurusu, hamam böceği, pamuk faresi.

Uzman ekibimiz bu haşere ve fare türlerinin tümünü kontrol altına almakta ve etkisiz hale getirmektedir. Yaşam alanlarınızdan kalıcı olarak uzaklaştırmaktadır. Bazı alanlarda böceklerden kalıcı olarak kurtulmak için tek bir uygulama yeterli olamayabilir. Periyodik olarak hizmet almak gerekebilir.

Periyodik İlaçlama

Periyodik olarak uygulanan ilaçlama yöntemleri, alanda yeniden böceklerin yuva yapmasına engel olmaktadır. Sağlık ocağı, hastane, pastane, fırın, cafe, restoran ve oteller periyodik olarak uygumla yaptırmalıdır. Bu alanlarda, insan sağlığı riske atılamaz.

Gümüşpala böcek ilaçlama servislerimiz, periyodik uygulamayı da diğer uygulamalar gibi ekonomik olarak yapmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz dilediğiniz alanda yaptıracağınız uygulamalara, dilediğiniz saatte randevu vermektedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72