Göztepe Böcek İlaçlama servisimiz, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve etkili ilaçlama yöntemleri ile her türlü böcek problemini ortadan kaldırmakta olan önemli bir böcek ilaçlama servisidir. Geliştirmiş olduğu böcek ilaçlama yöntemleri ile Göztepe sakinlerinin tüm böcek problemlerini ortadan kaldırmakta olan Göztepe Böcek İlaçlama servisimiz, kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olmasına özen göstermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Göztepe Böcek İlaçlama yöntemleri, her türlü böcek problemine karşı geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır. Böceklerin türlerine göre belirledikleri ilaçlama yöntemleriyle her türlü böcek problemini ortadan kaldıran böcek ilaçlama servisleri, günün her saati hizmet sunmaktadır. Böcekler, bazı durumlarda birden fazla ilaçlama işlemi ile imha olmaktadırlar. Çünkü özellikle yumurtlama sistemi ile üremekte olan böcek türleri, genellikle bir kaç aşamadan meydana gelen ilaçlamalarla imha olmaktadır. Bu yumurtalar 8-20 gün kadar bir olgunlaşma süreci geçirerek erişkinliğe ulaşmaktadır. Böcek ilaçlamaları da anca bu erişkinlik süreciyle birlikte etkisini göstermeye başlamaktadır. Profesyonel böcek ilaçlama servisleri bu süreçleri göz önünde bulundurarak bir ilaçlama takvimi oluşturmakta ve düzenli aralıklarla ilaçlama işlemini tekrarlamaktadır.

Böcek ilaçlama servisleri, genellikle sıvı ilaçlamalar başta olmak üzere, kokulu ilaçlama yöntemleri, kokusuz ilaçlama yöntemleri ve jel ilaçlama yöntemleri ile tüm böcek problemlerinin üstesinden gelmektedir. Kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleri, sıvı ilaçlamalar kapsamında yer alan yöntemlerdir. Oldukça etkili olan bu ilaçlama yöntemleri genellikle buharlama ve püskürtme teknikleri il birlikte uygulanmaktadır. Bu şekilde ilaçlar böceklerle direkt olarak temas etmekte ve kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaşmamızı sağlamaktadır. Sıvı ilaçlar, böceklerle birlikte böceklerin etrafa yaymış oldukları kirli havayı da temizleyerek böcek problemlerini köklü bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Böcek ilaçlamalarında sıklıkla tercih edilmekte olan ve kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaşmamızı sağlayan bir diğer ilaçlama yöntemi de jel ilaçlama yöntemidir. Fakat jel ilaçlar sıvı ilaçlamalara nazaran daha çok hamam böceği problemlerinde ve böcek sayısının az olduğu durumlarda uygulamaya alınmaktadır. Jel ilaçlar, hamam böceklerinin geçiş bölgelerine noktalama şeklinde uygulanarak böceklerle teması sağlanmaktadır. Jel ilacı yiyen böcekler kısa süre içerisinde yuvalarına dönmekte ve zehirlenerek ölmektedir. Bu şekilde problemler son bulurken, doğal ve kokusuz olan jel ilaçlar, sağlığımız üzerinde herhangi olumsuz bir etki oluşturmamaktadır.

GÖZTEPE BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Göztepe Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlanacak olan mekanın metrekaresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Tekrarlanacak olan ilaçlama sayısı da yine böcek ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan unsurlardan bir tanesidir. Sunmuş olduğu profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Göztepe Böcek İlaçlama servisimiz, 7/24 hizmetinizde bulunan güvenilir bir böcek ilaçlama servisidir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72