Yaz aylarında özellikle dış ticaret alanında yük taşıyan gemiler uzun süreli yol kat ettiklerinden temizlikleri de aksatılmadan yapılmalıdır. Gemiler, taşıdıkları yüke bağlı olarak pek çok kemirgene ev sahipliği yapabiliyorlar. Böcek ve kemirgenler kargoya zarar verdikleri gibi aynı zamanda mürettebat sağlığı açısından da büyük tehdit unsuru oluşturmaktadırlar. Bu nedenle gemi ilaçlama, özellikle fare ve haşere tehlikesine karşı son derece önemlidir.

Gemi ilaçlama

Gemi ilaçlama

Huzurlu bir yolculuk için Gemi ilaçlama

Gemi içinde yerleşim gösteren haşereler kısa bir zaman sürecinde çoğalırlar ve tehlikeyi iki katına çıkarırlar. Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama aksatılmadan mutlak suretle yaptırılmalıdır. Şayet gemide gıda ya da odun malzemeleri varsa haşereler bunları hızlı bir şekilde kemirmekte ve bütün yükün telef olmasına neden olmaktadır. Gemi içerisinde görülen haşereler arasında güve, karınca, hamam böceği, kalorifer böceği, kertenkele, çıyan, fare, yılan, bit, pire, gümüş böceği, tahta kurdu bulunmaktadır. Gemi ilaçlama sayesinde ise tüm bu tehlikeli canlılardan kurtulmak ve güvenli bir şekilde seyahat etmek mümkün hale gelmektedir.

Yıllardır böcek ilaçlama alanında faaliyet gösteren ve bunu profesyonel bir şekilde yapan Güneş Böcek İlaçlama uzman kadrosu, gemi içerisinde gerekli testleri yaparak hangi ilacın ne kadar yoğunlukta kullanılacağına karar vermektedir. Gemiler genellikle terk edilebilir alanlar olmadığından kokusuz ilaçlama yapılmaktadır. Bu da gemi içerisindeki personeli rahatsız etmeden güvenli bir şekilde yapılabileceği anlamına gelmektedir. Ancak tercihe göre kokulu ilaçlama da yapılabilmektedir. Yasal prosedürler kapsamında yurt dışına çıkacak olan geminin yük bindirme işlemi öncesinde mutlaka ilaçlama işlemini yaptırması gerekir. Bu nedenle firmalar gemi ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyarlar. Gemi ilaçlama mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü gemi taşımacılığı günlerce süren bir yolculuğu kapsar.

Yarı yolda ortaya çıkabilecek bir haşere problemi dolaylı dolaysız herkesi etkileyecektir. Güneş Böcek İlaçlama, gemilere sağladığı böcek ilaçlama hizmeti ile uzun yolda şirket temsilcilerini huzurlu bir yolculuğa çıkarıyor. Gemi ilaçlama hakkında aklınıza takılan tüm soruları Güneş Böcek İlaçlama çağrı merkezini arayarak sorabilir, ilaçlama işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Garantili ve ekonomik böcek ilaçlamayı tercih edin yolculuğunuza güvenle çıkın.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72