Gebze Fare İlaçlama hizmetleri, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet gösteren, Gebze halkının fare problemlerine karşı geliştirmiş oldukları profesyonel çözümlerle destek veren önemli bir ilaçlama hizmetidir. Mevsimsel geçişler nedeniyle barınma ve beslenme ihtiyacı hissederek evlerimizi ve iş yerlerimizi istila eden fareler, taşımış oldukları mikrop ve bakteriler nedeniyle sağlığımızı ve hayatımızı tehlike altında bırakmaktadır. Bu sebeple fare ilaçlama firmalarının oldukça büyük bir önemi bulunmaktadır.

FARE İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Fareler, yaşadıkları ve girip çıktıkları alanlar nedeniyle bir çok mikrop ve bakterinin birinci taşıyıcılarıdır. Ayrıca kendi bünyelerinden de salgılamış oldukları salgılar nedeniyle yaşam alanlarımızı kirli bir havanın altında bırakmaktadır. Evlerimizde ve iş yerlerimizde karşımıza çıkan fare problemleri eğer önlemi alınmaz ise her anlamda olumsuz bir çok etkisi bulunacaktır. Girdikleri alanlarda hem salgıladıkları salgılarla hem de dışkılarıyla arkalarında izler bırakan farelerin bu mikrop ve bakteriler aracılığıyla insanlara bulaştırdıkları bir çok tehlikeli hastalık bulunmaktadır. Bu hastalıklar erken müdahale edilmezlerse ölümle bile sonuçlanabilmektedir. Veba, humma, verem, tifüs, kuduz gibi hastalıklar bu hastalıkların bazılarıdır. Bunların dışında çeşitli cilt ve deri hastalıkları da yine farelerden yayılan bakterilerin yol açtığı rahatsızlıklardandır. Bu gibi vakalarla karşılaşmamak için alınması gerene en büyük önlem yaşam alanlarımızın temiz tutulması olacaktır. Fakat yine de fare probleminin önüne geçememiş isek, fare ilaçlama firmaları bizleri bu problemden kalıcı ve etkili bir şekilde kurtaracak en önemli kuruluşlardır.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Fare ilaçlamalarında çoğunlukla tercih edilen yöntem sıvı ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlamaları kokulu ve kokusuz olmak üzere ikiye ayrılır. Bu ilaçlar genellikle geniş bir alanı etkisi altına alarak, imha edilmesi güç olan zararlı canlıları da imha edebilmektedir. Fareler de hızlı ve çok sayıda üreyen bir canlı türü olduklarından dolayı, sıvı ilaçlamalar sayesinde ulaşılması güç olan dar alanlar da dahil bir çok bölge kolaylıkla ilaçlanabilmektedir. Bu şekilde büyüklü küçüklü bir çok fareden kurtulmak mümkün olmaktadır. Sıvı ilaçlamalarında uygulanan yöntemler sayesinde hem farelerden hem de farelerin etrafa yaymış olduğu kirli havadan kurtulmak mümkündür. Bu şekilde fareler aracılığıyla yakalanabileceğimiz tehlikeli hastalıklardan da korunmamız mümkün olmaktadır. Fare ilaçlamalarında uygulanan bir diğer yöntem de katı ilaçlama yöntemleridir. Katı ilaçlamalar, kişisel müdahalelerimizde kullandığımız toz ilaçlar ve zehirli buğdaylardan oluşmaktadır. Bu ilaçlar genellikle uygulandıkları alanlarda etkisini göstermektedir. Sıvı ilaçlamalar gibi geniş alanları etkisi altına almasa da, aynı kalıcı etkiye ulaşılabilmektedir.

Fare ilaçlamaları muhakkak profesyonel ekipler tarafından uygulanması gereken bir ilaçlama alanıdır. Kişisel müdahalelerimizde, ilaçlama firmalarının ulaştığı sonuçlara her zaman ulaşmak mümkün olamayabilir. bu sebeple olası bir fare probleminde en yakın fare ilaçlama firmasıyla irtibata geçmeniz vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Gebze Fare İlaçlama, sunmuş olduğu profesyonel çözüm olanaklarıyla, hem bütçenize hem de sağlığınıza uygun, kalıcı sonuçlara ulaşmanızı mümkün kılmaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72