İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu haşere ilaçlama şubemizin çatısı altında yıllardır güvenli, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunan Galatasaray Böcek ilaçlama servisimiz, fare ve böceklerin temiz ve güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Kalabalık ve turistik bölgelerde insanların yediği ve içtiği ürünlerin kırıntıları ile beslenen haşere ve kemirgenler çok hızlı çoğalma özelliğine sahiplerdir. Haşerelerin metabolizması insanlarla ve diğer canlı türleri ile benzerlik göstermez. Hatta haşerelerle ilgili olarak yanlış bilinen yargılar vardır. Bu yargıların başında kısa ömürlü oldukları yanılgısı gelmektedir.

Haşereler ortalama 2 ila 7 yıl arasında hiçbir iklim koşulunun etkisi altında kalmadan rahatça yaşamlarına devam eder. Diğer bir yanılgı ise, haşerelerin bulaştırdığı hastalıkların hafife alınması durumudur. Oysa haşereler kanser, verem, veba, dizanteri, humma, sıtma, tifüs ve daha da çoğaltabileceğimiz pek çok hastalıklara neden olurlar. Haşerelere karşı alınması gereken önlem ilaçlama yapmaktır.

Galata haşere ilaçlama servisimiz tüm gün hatta 4 mevsim boyunca 7/24 hizmetinizdedir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Hastane, okul, otel, yurt, müze, kültür merkezleri, şantiye, fabrika, ev ve iş yerleri, bina, site, atölye, fırın, pastane, restoran, dükkan, mağaza, sinema salonu, konferans salonu, düğün salonları, alış veriş merkezleri, iş merkezleri, sosyal tesisler, toplu taşıma araçları, otopark, dinlenme tesisleri, havaalanı, otobüs terminalleri, taksi durakları, güvenlik moboları, bodrum, depo, ambar, ardiye, ağıl, müştemilat, villa, yazlık, çay bahçeleri, park ve bahçe alanları, arazi, tarla, arsa ve daha pek çok alanda sizlere kaliteli ve garantili hizmetler sunmaktayız.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Akar, akrep, yılan, kertenkele, salyangoz, top böceği, gümüş böceği, halı böceği, tespih böceği, kakalak, kalorifer böceği, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kulağakaçan, kırkayak, tahtakurdu, tahtakurusu, kara Fatma, lağım faresi, ev faresi, çatı faresi, fındık faresi, güve, çekirge, yaban arısı, eşek arısı, karınca, çekirge, sinek , sivrisinek, tatarcık, danaburnu, pire, kene, bit, çıyan, sıçan ve çevrenizde size zarar verecek her türlü haşereyi yok ediyoruz.

Galatasaray Böcek ilaçlama servisimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyatlar için bizi aramanız yeterlidir.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72