Beyoğlu’nun mistik ve tarihi kokan sokakları arasında güzide ve elit bir semt olan Galata’da şikayet aldığımız haşereler; Akrep, pire, hamamböceği, kalorifer böceği, karınca, ev faresi, sıçan, kene ve sinektir. Beyoğlu böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak tüm acil durumlarda haşerelerin sağlıklı bir şekilde kontrol altına alınması konusunda aralıksız hizmetlerine devam eden Galata Böcek İlaçlama servisimiz, 7/24 Galata halkına kaliteli, güvenli ve garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Kemirgen ve böcek türlerinin bulaştırdığı hastalıklar sıradan hastalıklar değildir. Solunum sistemimiz ve bağışıklık sistemimiz üzerinde kalıcı izler bırakarak ölümcül sonuçlar doğurur. Son yıllarda özellikle yeşil alanlarda kene türünün ısırığı ile meydana gelen kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığı ülkemizde yüzlerce insanın ölümüne sebep verirken dünya üzerinde bu rakam binlerle ifade edilmektedir.

Haşerelerin yok edilmesi için çoğu zaman başvurulan ilkel ve amatör yöntemler zehirlenmeler ve alerjik reaksiyonlara neden olmuştur. Hastanelerin yaz aylarında acil servis bölümüne gelen binlerce vaka bu sorunu kolayca açıklamaktadır. Bu yüzden haşerelerle mücadele konusunda uzman firmalardan profesyonel destek alınmalıdır.

Galata haşere ilaçlama servisimiz, haşere ve diğer zehirli ve zararlı canlı türlerinden kolayca kurtulmanız için sağlığınızı tehdit etmeyecek ilaç ve malzemeler sizlere güvenle hizmet vermektedir.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar nelerdir?

Haşere ve kemirgenler türlü hastalıklar bulaştırırlar. Bu bulaşıcı hastalıkların başında; verem, veba, humma, dizanteri, mantar, hepatit, tifüs, sıtma, Akdeniz ateşi, lyme hastalığı, kırım Kongo kanamalı ateşi ve çeşitli alerjik reaksiyonlar gelmektedir. İlaçlama hizmeti almadan önce ilaçlama şirketlerinin fiyatlarına ve yasal zorunluluk olan belgelerinin olduğuna dikkat ediniz.

Garantili İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları

7/24 Hizmet ve Ekonomik İlaçlama

Galata böcek ilaçlama servisimiz sizler için gece gündüz ekonomik ve garantili ilaçlama yöntemleri ile hizmet vermektedir. İlaçlama yapmak istediğiniz alanlar için müşteri temsilcimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Talep Formunu eksiksiz doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Haşere ve farelere karşı önlem yetmez, ilaçlama ve etkisiz hale getirme konsepti bizim işimiz. Bizi hemen arayarak sizlerde yaşam alanlarınızda rahat bir nefes alın.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72